3.10.15 GPB dosp., Hradec Králové

Sabina Milová se o víkendu zúčastnila celostátního turnaje dospělých GPB, který se hrál v Hradci Králové. Sabina nastoupila ve všech třech disciplínách, ve kterých si vybojovala shodně pátá místa. Pro Sabču to byl určitě dobrý turnaj a její výkon je rozhodně povzbudivý po letní přeměně. Pomalu se dostává i do herní pohody a může se těšit na nadcházející část sezony, kde příští víkend nastoupí za naše extraligové družstvo.

Jak to na turnaji probíhalo, si přečtěte v jejím hodnocení.

Zápasy Sabiny Milové:
Ivo stoklas / Sabina Milová - Václav Bláha / Natálie Dušková 21/13, 22/24, 21/17
Ivo Stoklas / Sabina Milová - Mojmír skalický / Hana Skalická 21/19, 21/15
Ivo Stoklas / Sabina Milová - Bedřich Valenta / Veronika Koldová 21/16, 12/21, 19/21

Sabina Milová - Eliška Mikulášková 21/5, 21/14
Sabina Milová - Tereza Holečková 21/6, 21/10
Sabina Milová - Martina Vacková 18/21, 22/24

Sabina Milová / Berta Ausbergerová - Natálie Dušková / Michaela Hlavatá 21/10, 21/7
Sabina Milová / Berta Ausbergerová - Šárka Křížková / Denisa Šikalová

Sabina Milová k turnaji dodává:O víkendu jsem se zúčastnila GPB dospělých v Hradci Králové. V mixu jsem se se svým parťákem Ivem Stoklasem (Meteor Praha) dostala po dvou vyhraných zápasech do čtvrtfinále, kde jsme proti páru Valenta/Koldová prohráli na tři sety. Zápas jsme určitě mohli vyhrát, ale v posledním setu přišlo několik zbytečných chyb, hlavně ve druhé polovině setu, a soupeř vedl 20:18. To už jsme nezvládli dotáhnout a prohráli jsme. V singlu jsem vyhrála dvě kola. Oba dva zápasy jsem odehrála v klidu a výsledek měla pod kontrolou, což mě velmi těší. Ve čtvrtfinále jsem hrála proti Martině Vackové, kde jsem první set prohrála 18:21 a druhý 22:24. Singl mě mrzí nejvíc z prohraných zápasů, protože vím, že druhý set jsem měla vyhrát. Vedla jsem asi 18:14 a následně jsem měla první setbol za stavu 20:19. Martina mě v koncovce hodně rozstřílela a v dlouhých výměnách jsem vždy zahrála malý aut. Ve čtyřhře se nám s Bertou Ausbergerovou moc nedařilo. První kolo jsme sice vyhrály, ale proti páru Křížková/Šikalová jsme prohrály na dva sety. Obě jsme dělaly hodně chyb a na kurtu jsme byly pomalé jak s raketou, tak s nohama. Moc děkuji rodičům Berty Ausbergerové za to, že jsem měla kde bezproblémově složit hlavu a mohla se tak v klidu a pohodě těšit soustředit na turnaj.“