3.10.15 GPC U13, ČB

VÝSLEDKY GPC U13, ČESKÉ BUDĚJOVICE (3.10.2015)

NAŠE TŘINÁCTKY V KRAJI BEZKONKURENČNÍ

Jen 24 hráčů se v sobotu v českobudějovické sokolovně sešlo na krajském turnaji GP „C“ do 13 let. Takže žádná sláva v kategorii, kde bylo vždy nejvíce mladých tváří. Absolutorium si vybojovali naši hráči, kteří v žádné disciplíně nenalezli soupeře a obsadili všechna první místa a ve většině i finále bylo krumlovské.

Za zmínku snad stojí odveta mezi Adamem Marťánem a Adamem Tancerem, když Marťán ve finále porazil druhého Adama na rozdíl od turnaje v Pardubicích a jak se pochlubila Míša, že porazila na turnaji poprvé Lindu. Celý turnaj také byl dobrou prověrkou zejména pro mladé hráče jako např.: Matěj Baštýř poprvé vyhrával a dobrou práci odvedl Robin Tancer. V posledním zápase o umístění však již kondičně nestačil na Dana Dvořáka a připsal si tak 4. místo.

Dvouhra chlapců: 1. Adam Marťán, 2. Adam Tancer, 4. Robin Tancer, 5. - 6. Adam Ječmínek, 7. - 8. Matěj Baštýř, 9. - 12. Jaroslav Jelínek

Dvouhra dívek: 1. Michaela Štronerová, 2. Linda Šmikmátorová, 3. Bára Berková

Čtyřhra chlapců: 1. Adam Tancer / Adam Marťán, 2. Jaroslav Jelínek / Robin Tancer, 3. -4. Adam Ječmínek / Matěj Baštýř

Čtyřhra dívek: 1. Linda Šmikmátorová / Míša Štronerová, 3. - 4. Bára Berková / Magdalena Tyrmerová (TJ Sokol Nový Knín)

Smíšená čtyřhra: 1. Adam Tancer / Linda Šmikmátorová, 2. Adam Marťán / Micahela Štronerová, 3. -4. Robin Tancer / Bára Berková, Adam Ječmínek / Žofie Podolková (SO ČB), 5. -8. Jaroslav Jelínek / Klára Neubauerová (SO ČB)