Domů > Turnaje > Výsledky

27.11.21 GPC U15 kvalifikační, Tábor

VÝSLEDKY

V sobotu 27. listopadu se v Táboře uskutečnil postupový turnaj GPC U15, ze kterého se postupuje na MČR. Turnaje se celkem zúčastnilo 10 hráčů a hráček z našeho klubu a postupně dokázali zvítězit v jednotlivých disciplínách.

Ve dvouhře chlapců se podařilo celkově zvítězit Petru Jurnému, když zvládl dramatické finále a vybojoval si tak postup ve dvouhře na MČR. Třetí skončil Matyáš Puffr a na pátém místě Dennis Pražák. 

U dívek Petra napodobila Eva Fišerová, která vybojovala zlato a také postoupila na MČR. Eva ve finále porazila klubovou kolegyni Denisu Půlpánovou. Třetí skončily Tereza Pavlyková a Kristýna Kozáková. Na pátém místě pak Anežka Doubravská a Bára Krištofová a devátá Vanessa Pražáková.

Čtyřhru chlapců celkem ovládli po těsném finále Petr Jurný s Matyášem Puffrem a tím pádem si i vybojovali postup na mistrovství ČR. 

Ve čtyřhře dívek kluky napodobily vítězné Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou, které ve finále porazily Denisu Půlpánovou s Terezou Pavlykovou. Třetí skončily Vanessa Pražáková s Anežkou Doubravskou. 

Ve smíšené čtyřhře si třetí zlato a třetí postup na MČR vybojovali Petr Jurný s Evou Fišerovou, když ve finále porazili Matyáše Puffra s Denisou Půlpánovou. Bronz vybojovali Dennis Pražák s Bárou Krištofovou. Na pátých místech pak skončili Tereza Pavlyková - Martin Šestauber (TJ Sokol České Budějovice), Kozáková Kristýna - Marek Pavliš (TJ Sokol Křemže), Denisa Půlpánová - Jan Kubák (TJ Sokol České Budějovice) a devátí  Anežka Doubravská s Václavem Fošumem (TJ Sokol Křemže).

Všem k výsledkům a postupům na MČR blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapců: 1. Petr Jurný, 3. Matyáš Puffr, 5. Dennis Pražák

Dvouhra dívek: 1. Eva Fišerová, 2. Denisa Půlpánová, 3. Tereza Pavlyková, Kristýna Kozáková, 5. Anežka Doubravská, Bára Krištofová, 9. Vanessa Pražáková

Čtyřhra chlapců: 1. Petr Jurný - Matyáš Puffr

Čtyřhra dívek: 1. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 2. Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková, 3. Vanessa Pražáková - Anežka Doubravská

Smíšená čtyřhra: 1. Petr Jurný - Eva Fišerová, 2. Matyáš Puffr - Vanessa Pražáková, 3. Dennis Pražák - Bára Krištofová, 5. Tereza Pavlyková - Martin Šestauber (TJ Sokol České Budějovice), Kozáková Kristýna - Marek Pavliš (TJ Sokol Křemže), Denisa Půlpánová - Jan Kubák (TJ Sokol České Budějovice), 9. Anežka Doubravská - Václav Fošum (TJ Sokol Křemže) 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio