Domů > Turnaje > Výsledky

4.5.24 GPD U13, U15, U17 + U11, České Budějovice

V sobotu 4. května se v českobudějovické Sokolovně odehrálo GPD kategorií U13, U15, U17 a k tomu turnaj nejmenších U11. Z našeho klubu na turnaji startovala početná skupina napříč kategoriemi.

Mezi nejmladšími U11 ve dvouhře chlapců vybojoval stříbro Petr Ondrák a na šestém místě skončil Antonín Polák.

Ve dvouhře chlapců v kategorii U13 si svou premiéru užil Karel Marhoun, který se umístil na devátém místě. Mezi dívkami ve stejné kategorii vybojovala zlato Isabela Svitáčová, pátá skončila Anna Dvořáková a na devátých místech Natále Pišlová a Eva Sojková, pro které to bylo také první vystoupení na turnaji.

V kategorii U13 ve čtyřhře chlapců páté místo obsadil Petr Ondrák po boku Štěpána Manzyuka (TJ Sokol Vodňany). Ve čtyřhře dívek braly stříbrné medaile Isabela Svitáčová s Barborou Sovovou (TJ Sokol Křemže) a svůj první bronz získaly Natálie Pišlová s Evou Sojkovou. Anna Dvořáková s Kristýnou Glacovou (BK ARION PRAHA) obsadily pátou příčku. Václav Půlpán s Isabelou Svitáčovou ve smíšené čtyřhře nedali žádnému páru šanci a vybojovali zlato. Na pátém místě skončil pár Karel Marhoun - Anna Dvořáková.

Kategorii U15 si ve dvouhře dívek podmanila Zuzana Černá, které vybojovala zlato. Mezi chlapci skončili na pátých místech Václav Půlpán, Martin Štika a Jiří Šober. I v této kategorii jsme měli jednoho nováčka, když poprvé v soutěžním zápase nastoupil Jan Král, který se umístil na devátém místě.

Ve čtyřhrách získali bronzové medaile Zuzana Černá s Terezou Štěpánovou mezi dívkami a Martin Štika s Václavem Půlpánem mezi chlapci. Pátí pak skončili Jan Král s Jiřím Šoberem. Ve smíšené čtyřhře kralovali Martin Štika se Zuzanou Černou, kteří si pověsili na krk zlaté medaile a bronz získal Jiří Šober po boku Viktorie Pouzarové (TJ Sokol České Budějovice)

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci U11: 2. Petr Ondrák, 6. Antonín Polák

Dvouhra chlapci U13: 9. Karel Marhoun

Dvouhra dívky U13: 1. Isabela Svitáčová, 5. Anna Dvořáková, 9. Natálie Pišlová, Eva Sojková

Čtyřhra chlapců U13: 5. Petr Ondrák - Štěpán Manzyuk (TJ Sokol Vodňany)

Čtyřhra dívky U13: 2. Isabela Svitáčová - Barbora Sovová (TJ Sokol Křemže), 3. Natálie Pišlová - Eva Sojková, 5. Anna Dvořáková - Kristýna Glacová (BK ARION PRAHA)

Smíšená čtyřhra U13: 1. Václav Půlpán - Isabela Svitáčová, 5. Karel Marhoun - Anna Dvořáková

Dvouhra chlapci U15: 5. Václav Půlpán, Martin Štika, Jiří Šober, 9. Jan Král

Dvouhra dívky U15: 1. Zuzana Černá

Čtyřhra chlapci U15: 3. Martin Štika - Václav Půlpán, 5. Jan Král - Jiří Šober

Čtyřhra dívky U15: 3. Zuzana Černá - Tereza Štěpánová (TJ Sokol Radotín)

Smíšená čtyřhra U15: 1. Martin Štika - Zuzana Černá, 3. Jiří Šober - Viktorie Pouzarová (TJ Sokol České Budějovice)