Domů > Turnaje > Výsledky

14.12.18 ICH Itálie, Milán

Předposledním mezinárodním turnajem tohoto roku pro Jaromíra Janáčka a Tomáše Švejdou bylo Italian International, velmi kvalitně a četně obsazený turnaj kategorie International Challenge, který se odehrál v termínu od 13. do 16. prosince v Miláně. Tento turnaj byl vůbec první, který se nehrál s péřovými, ale s novými testovacími plastovými míčky. I když míčky jsou téměř identické, k vlastnostem klasických péřových míčků stále něco chybí.

Kluci na turnaji startovali společně ve čtyřhře a Míra i v mixu se Sabinou Milovou (Sokol Radotín Meteor Praha). 

Čtvrtečním ránem byla zahájena hlavní soutěž, kde ve smíšené čtyřhře nastupoval Míra se Sabinou proti silnému ruskému páru Rodion Alimov / Alina Davletova. Zápas prohráli ve dvou setech po výsledku 14:21 a 13:21. Rusové převažovali aktivnějším a silovým pojetím hry, kdy hlavně Davletova měla skvělý přehled na síti a držela Sabinu s Mírou pod tlakem.  

Kolem druhé hodiny odehráli svůj zápas Tomáš s Mírou v prvním kole hlavní soutěže opět proti ruské dvojici Vitalij Durkin / Nikolai Ukk, stejně jako v září na MMČR v Brně. Na zkušenou dvojici nestačili ani tentokrát a prohráli jasně ve dvou setech 15:21 a 11:21. Soupeři byli silní v obraně a velmi dobře četli hru, kde ze strany kluků byla až příliš naivní rozehrávka. Rusáci nehráli v moc vysokém tempu, ale vždy věděli, kam míč poletí a následně chytře viděli volná místa naší dvojice. 

Turnaj tak pro Míru s Tomášem po těžkém losu skončil již v prvním kole. Posledním turnajem kluků v letošní sezóně bude IS Turkey International v Ankaře, na který odlétají už v pondělí i s jejich trenérem Radkem Votavou. Držíme palce!

Umístění našich hráčů:

Čtyřhra muži: 17. Jaromír Janáček - Tomáš Švejda

Smíšená čtyřhra: 17. Jaromír Janáček - Sabina Milová (Radottín Meteor Praha)

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio