Domů > Turnaje > Výsledky

4.9.21 GPC U17, Tábor

VÝSLEDKY

V sobotu 4. září se v Táboře odehrál otevřený oblastní turnaj mladších juniorů GPC U17, který přilákal velice dobrou a pestrou účast 20 chlapců a 20 dívek z 10 deseti klubů ze 4 krajů České republiky.

Na turnaj vycestovali z našeho klubu za doprovodu rodičů Patrik Fuciman, Petr Jurný, Jiří Šmikmátor, Kristián Kuzdas, Dennis Pražák, David Šváb, Eva Fišerová, Jolana Hulcová, Bára Krištofová, Tereza Pavlyková a Denisa Půlpánová.

Ve velice dobré konkurenci se z našich nejvíce prosadil, a řekněme podle očekávání, Patrik Fuciman, který bez ztráty setu vyhrál dvouhru a společně s Kristiánem Kuzdasem byl druhý ve čtyřhře.

Ve dvouhře Patrik postupně porazil Marka Píchu (TJ Sokol ČB) 21/4, 21/9, Alexandra Chládka (TJ Sokol ČB) 21/8, 21/12, v semifinále Jaroslava Karbana (Sokol Meteor Radotín Praha) 21/16, 21/16 a ve finále Petra Hnilicu (Sokol Meteor Radotín Praha) 22/20, 21/6.

Společně s Kristiánem po snadném prvním kole nejprve přehráli v semifinále po setech 16/21, 21/15 a 21/13 Davida Dvořáka s Janem Klímou (TJ Sokol ČB) a ve finále nestačili po setech 21/13 a 18/21 na dvojici Jaroslav Karban / Petr Hnilica.

Na medailové umístění dosáhl v smíšené čtyřhře po boku domácí Zuzany Kočové opět Kristián Kuzdas. Po výhrách nad páry Petr Jurný / Eva Fišerová 21/19, 21/19 a Marek Pícha / Natálie Kortusová (TJ Skol ČB) 21/6, 26/24 nestačili až v zápase o postup do finále na pár TJ Sokolu Vodňany Jakub Bouberle / Barbora Bouberlová 17/21, 13/21.

Ve dvouhře chlapců si nečekaný skalp vybojoval a hodnotné výkony předvedl Petr Jurný, který ve dvou setech 21/12, 21/12 přehrál klubového spoluhráče Kristiána Kuzdase a v zápase o postup do semifinále potrápil Jaroslava Karbana 17/21, 12/21. Peťa společně s Jirkou Šmikmátorem zvládli i první kolo debla, když po setech 26/24, 21/18 porazili dvojici Marek Pavliš / Sebastian Janíček (Sokol Křemže / MTAC Praha).

Poděkování ale patří všem našim. Jsme na začátku tréninkového procesu po opravdu dlouhé přestávce, samozřejmě stejně jako naši soupeři, ale věříme, že se našim hráčům a hráčkám začne dařit více a budou více vyhrát jednotlivé zápasy a postupovat do závěrečných bojů.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a těm úspěšnějším k dosaženým výsledkům blahopřejeme.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. Patrik Fuciman, 5. Petr Jurný, 9. Jiří Šmikmátro, Kristián Kuzdas, 17. Dennis Pražák, David Šváb

Dvouhra dívky: 5. Eva Fišerová, 9. Jolana Hulcová, 13. Bára Krištofová, Tereza Pavlyková, 17. Denisa Půlpánová

Čtyřhra chlapci: 2. Patrik Fuciman - Kristián Kuzdas, 5. Dennis Pražák - David Šváb, Jiří Šmakmátro - Petr Jurný

Čtyřhra dívky: 5. Eva Fišerová - Bára Krištofová, Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová

Smíšená čtyřhra: 3. Kristián Kuzdas - Zuzana Kočová (SK Badminton Tábor), 9. Dennis Pražák - Bára Krištofová, Petr Jurný - Eva Fišerová, Jiří Šmikmátor - Jolana Hulcová, David Šváb - Tereza Pavlyková, 17. Patrik Fuciman - Denisa Půlpánová

Propozice

Badminton pro veřejnost

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

29.10.2021

Adria U17 Int., Opatija

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

31.10.2021

KPDD J-Z 2. kolo, Plzeň

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

19.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

28.11.2021

KPDD J-Z 3. kolo, Plzeň

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

10.6.2022

Oliver Cup U15, Český Krumlov

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio