Domů > Turnaje > Výsledky

3.11.19 MČR U17, Ostrava

Na mistrovství ČR jednotlivců U-17 do Ostravy se sjeli nejlepší mladší junioři Česka, mezi kterými byla i výprava SKB Český Krumlov Linda Šmikmátorová, Viktorie Hulcová, Adam Ječmínek, Adam Marťán.

Na medaile se nepodařilo dosáhnout a výsledkem bylo několik výher v prvních kolech. Podle umístění se nejdále dostala dvojice Linda Šmikmátorová/Viktorie Hulcová na pátém místě, když v prvním kole porazila Benediktovou (BA Plzeň)/ Šenfeldovou (Doubravka) 21:18, 10:21, 21:19. Pak ztratily zápas s druhým nasazeným párem Nováková/ Štěříková (obě Nejdek) 17:21, 11:21. Ve dvouhře juniorů Adam Marťán porazil v prvním kole Lešťáka z Nejdku v těžkém zápase 21:19, 13:21, 24:22. Poté nestačil na ostravského Matulu po setech 13:21, 12:21. Ještě jednu výhru v prvním kole vybojovali Adam Ječmínek s Lindou Šmikmátorovu ve smíšené čtyřhře , když porazili dvojici Müller/Pokorná (oba Benátky n. J.) 21:10, 13:21, 21:12.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra junioři: 9. místo Marťán Adam

Čtyřhra juniorů: 17. místo Adam Ječmínek / Adam Marťán

Čtyřhra juniorek: 5. místo Linda Šmikmátorová / Viktorie Hulcová

Smíšená čtyřhra: 9. místo Adam Ječmínek / Linda Šmikmátorová, 17. místo Adam Marťán / Viktorie Hulcová

Propozice

31.1.2020

MČR dospělých, Plzeň

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

11.2.2020

ME družstev mužů/žen, Liévin

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska, Vídeň

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

22.2.2020

Veteran GP, 1. kolo, Plzeň

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo, Český Krumlov

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

8.3.2020

Minibadminton, ČB

8.3.2020

OPJ U11, České Budějovice

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

21.3.2020

OPJ U19, Tábor

21.3.2020

OPJ U15, České Budějovice

28.3.2020

GPA dospělých, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

2.4.2020

BEC U17, Český Krumlov

4.4.2020

GPC U13, Tábor

18.4.2020

OPJ U13, České Budějovice

18.4.2020

Veteran GP, 2. kolo. Dvůr Králové

19.4.2020

OPJ U19, České Budějovice

22.4.2020

soustředě OTP, Český Krumlov

25.4.2020

Reg. Výběry U13, Český Krumlov

26.4.2020

GPC U19, České Budějovice

1.5.2020

GPC U17, Tábor

2.5.2020

GPA U13, Šumperk

2.5.2020

GPA U19, Brno

9.5.2020

GPA U15, Hradec Králové

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

16.5.2020

MČR U11,

16.5.2020

GPA U17, Praha

23.5.2020

Přípravky minibadminton, ČK

23.5.2020

GPB U13, Praha

23.5.2020

GPB U17, Brno

30.5.2020

GPB U15, Praha

6.6.2020

GPB U17, Dobřany

12.6.2020

Oliver Cup U15, Český Krumlov

13.6.2020

MČR veteránů, Most

26.7.2020

Summer Camp I, ČK

2.8.2020

Summer Camp II, ČK

23.8.2020

Letní klubové soustředění

27.12.2020

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2020

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio