Domů > Turnaje > Výsledky

10.10.20 GPC U19, České Budějovice

V sobotu 10. 10. se trojice našich hráčů Adam Ječmínek, Kristian Kuzdas a Linda Šmikmátorová, zúčastnila turnaje GPC U19 v Českých Budějovicích.

Turnaj začal klasicky mixem, do kterého nastoupili Adam s Lindou. V prvním kole porazili mladou, avšak velmi dobře hrající dvojici Chládek / Dušátková 21:15, 21:11. Jelikož se na turnaj vypravil malý počet hráčů, ocitli se po prvním zápase hned ve finále, kde vyzvali dvojici Dvořák / Novotná. Zápas měli celou dobu pod kontrolou a mohli se radovat ze společného vítězství.

Adam v prvním kole singlu nestačil na Davida Dvořáka ve třech setech (21:18; 22:20; 23:21)

Zápas byl plný krásných výměn a vzájemně se vůbec nešetřili. Bohužel pro Adama zvládl lépe koncovku jeho soupeř. Po zápasech o pořadí se Adam umístil na konečném 6. místě.

Kristián v prvním kole narazil na Kryštofa Klímu, kdy po třísetovém zápase, který byl fyzicky velmi náročný, nakonec Kristián prohrál 20:22; 21:14; 21:18. V zápase ale podal dobrý výkon. Kristián v zápasech o pořadí skončil těsně před Adamem na 5. místě.

Singl holek se hrál v tabulce každý s každým. Linda v prvním zápase porazila Šemberovou dvakrát 21:11. V dalším zápase hrála s Dušátkovou, kterou porazila 21:11 a 22:20. Ve druhém setu se zvýšil počet nevynucených chyb a v koncovce rozhodly zkušenosti.

Dále na ni čekala Kubáková, tu porazila 21:18 a 21:14. V posledním zápase na ni čekala Novotná, se kterou si poradila a zvítězila 21:10; 21:17 a v turnaji zvítězila.

Debl kluků se odehrál opět v tabulce. V prvním zápase Adam s Kristiánem porazili dvojici Chládek / Klíma 21:16 a 21:18. Poté nestačili na dvojici Dvořák / Dvořák dvakrát 21:11, kluci se po většinu zápasu bránili, a to na vítězství nestačilo.

V deblu holek se odehrál pouze jeden zápas, ve které Linda s Novotnou (Tábor) anastoupily proti dvojici Kubáková / Dušátková. V prvním setu měly holky jasně navrch a vyhrály 21:14. V setu druhém začaly dělat spoustu nevynucených chyb a zápas se musel rozhodnout až v třetím setu. To se již holky dostaly do zápasové pohody a vyhrály 21:15.

Chtěli bychom poděkovat našemu klubu a trenérům za přípravu!