Domů > Turnaje > Výsledky

27.11.22 Nation to Nation, Pécs

Od 25. do 27. listopadu se v maďarské Pécsi odehrál tradiční turnaj družstev Nation to Nation kategorie U15. Na turnaj byl v rámci české reprezentace nominován také Matyáš Puffr.

Na turnaji se představily výběry Švýcarska, Srbska, Ukrajiny, Maďarska, Polska, Slovinska, Chorvatska, Bulharska a České republiky. V každém utkání se odehrálo devět zápasů, tři chlapecké dvouhry, tři dívčí dvouhry, čtyřhra chlapců, čtyřhra dívek a smíšená čtyřhra.

První hrací den český tým ve skupině B nejprve hladce porazil domácí Maďarský výběr Multi Alarm SE jasným výsledkem 9:0. Ve druhém utkání podlehl týmu Švýcarska 2:7 na zápasy a ve třetím zdolali Poláky 8:1. 

V sobotu pak Češi hladce přehráli ukrajinský výběr a obsadili tak celkové druhé místo ve skupině, které jim zajistilo účast v semifinále

Tam se utkali s týmem Maďarska, na který nestačili poměrem 2:7 a čekalo je tak nedělní utkání o třetí místo proti Bulharům. Bulharský výběr nakonec Češi přehráli 6:3 na zápasy a vybojovali tak bronzové medaile.

Matyáš v turnaji nastupoval do první dvouhry chlapců a do čtyřhry. Celkem odehrál šest dvouher z toho dvě vyhrál a tři čtyřhry, kde zapsal dvě vítězství. 

Matyášovi a českému výběru k výsledkům blahopřejeme!!

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio