Domů > Turnaje > Výsledky

23.9.23 GPA U15, Vendryně

O víkendu 23. a 24. září se ve Sportovní areálu Vendryni odehrál celostátní turnaj GPA kategorie U15, na kterém se pod vedením Radka Votavy představily Karolína Hniličková s Anežku Doubravskou.

Obě z turnaje odjíždí s bilancí 0-2 na zápasy, kdy se Káje nedařilo proti páté nasazené Monice Majerové (Badminton Akademie Olomouc), které podlehla ve dvou setech 19:21, 15:21 a Anežce proti Anně Pargačové (BK Kopřivnice), které podlehla 9:21, 13:21.

Obě společně nastoupily ve čtyřhře dívek, kde jim los přisoudil druhé nasazené a finalistky turnaje Amy Hodačovou s Evou Holubářovou, které naše porazily ve dvou setech 21:15, 21:10.

Trenér Radek Votava dodává:Káju i Anežku chválím za bezproblémový přístup. Je pravda, že jim zápasy moc nevyšly a předvedené výkony byly slabší, než běžně dokáží předvádět na tréninku, ale fakt, že se ve hře projevují herní i taktické věci z tréninků, je pozitivní. Věřím, že pro obě budou tyto zápasy ponaučením a na dalších turnajích předvedou výkony, které budou laděné ve větším optimismu a rychlosti. Oběma děkuji a držím palce :-)!“

Umístění našich hráčů:

Dvouhra dívek: 17. Karolína Hniličková, Anežka Doubravská

Čtyřhra dívek: 9. Karolína Hniličková - Anežka Doubravská

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio