Domů > Turnaje > Výsledky

29.9.18 ME veteránů, Španělsko

Turnaj se odehrával ve velké sportovní hale Palacio Multiusos. Ze začátku jsme měli problémy s rychlými míči a s foukáním klimatizace na kurtech. Časem se to ale zlepšilo, míče se zpomalili a klimatizace ubrala.

Dvouhra je pro mě nejméně oblíbená a vybojovat si právě v této disciplíně medaili , je veliká odměna a jsem na ni pyšná :-). Párové disciplíny mě baví mnohem více, proto jsem si smíšenou čtyřhru s Honzou užila. Mrzí mne, že jsme v semifinále nedokázali více vzdorovat, ale já měla pocit, že jsem do všech zápasů, včetně semifinále, dala vše co umím a na co momentálně mám. Věřím, že se s Honzou na příštím mistrovství opět potkáme na kurtě a dostaneme se v turnaji ještě dál ;-).

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit druhého mistrovství, že zdraví relativně slouží. Je pravdou, že tělo začíná občas stávkovat a potřebuje více klidu, rehabilitace, kterou ale flákám. Po operaci levé achillovky mám nohu stále slabší, nemohu se na ni spolehnout a spousty pohybů mé tělo řeší jinak, než by mělo. Z toho vznikají bolesti zad, blokace krční páteře a někdy bolest v koleni.

Na turnaji probíhal výzkum achillovek, tak jsem se přihlásila a nechala vyšetřit. Koukali i na stav ramen, v obou případech mi v rychlosti řekli, že operovaná achillovka je dobře udělaná, pravá je unavená a ramena jsou v pořádku. Pravou nohu mám 3x silnější než tu levou. Podrobnější výsledky by měly dorazit emailem.

Před halou byly dva obrovské stany, kde bylo k dispozici jídlo, pití, suvenýry. Ihned vedle sportovní haly byl plavecký bazén, vířivka, sauna, pára, posilovna. Bazén jsem využila dvakrát. Nejvíce času jsme trávili před halou, povídali si a hráli karty :-). Počasí bylo nádherné, každý den krásných 30 stupňů. Během turnaje jsme dokonce měli šanci navštívit fotbalový stadión Realu Madrid – Santiago Bernabeu a poté večerní zápas Atletica Madrid.

Česká výprava patřila k těm nejméně početným, ale o to víc si vážím našich hráčů, kteří se pravidelně mistrovství účastní a mají badminton stále rádi.

Veliké poděkování patří našemu klubu, Radku Votavovi za finanční podporu, mým spoluhráčům, se kterými mám možnost trénovat, za jejich trpělivost se mnou. Děkuji Vám všem za písemné gratulace, vážím si toho, že jste turnaj sledovali a drželi jste palce.

Dvouhra ženy 35+: 3. Hana Milisová

Smíšená čtyřhra 35+: 3.Hana Milisová / Jan Fröhlich (B 73 Deltacar Benátky nad Jizerou), 17. Marcela Exlová / Peter Pinzer (Německo)

Dvouhra ženy 40+: 3. Marcela Exlová (reprezentuje Německo)

Čtyřhra zeny 40+: 5. Marcela Exlová / Jasmin Kuske (Německo)

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio