Domů > Turnaje > Výsledky

9.6.24 GPB U19, Český Krumlov

O víkendu 8. a 9. června 2024 se v Českém Krumlově konal republikový turnaj GPB pro hráče do 19 let, na kterém náš klub reprezentovala sedmičlenná skupina hráčů.

Ve dvouhře juniorů dominoval Patrik Fuciman, který obsadil první místo. Patrik ve finále přehrál Kryštofa Klímu (TJ Sokol České Budějovice) a zaslouženě bral zlato. Na pátém místě se umístil Dennis Pražák, který prokázal v každém zápase velkou bojovnost.

Ve dvouhře juniorek si Eliška Mikešová vybojovala třetí místo, když v boji o finále nestačila ve třech setech na Terezu Grznárovou (BK TJ Baník Most) 21:16, 17:21, 16:21. Kristýna Kozáková se umístila na pátém místě, následovaná Denisou Půlpánovou a Evou Fišerovou, které se podělily o devátou příčku. Tereza Pavlyková skončila na sedmnáctém místě.

Patrik Fuciman a Dennis Pražák ve čtyřhře vybojovali zlaté medaile. Ve finále si poradili s dvojicí Marek Kašša - Jan Paulík (Super Stars Most - SKP Kometa Brno) 22:20, 21:17.

Eliška Mikešová a Erika Osičková (TJ Astra Zahradní Město) nakonec získaly druhé místo ve čtyřhře juniorek, když ve finále nestačily na dvojici Anna Dvořáková - Karolína Vnoučková (BA Plzeň - TJ Sokol Radotín) 21:23, 21:19, 14:21. Eva Fišerová a Kristýna Kozáková se umístily na třetím místě, zatímco Denisa Půlpánová a Tereza Pavlyková obsadily devátou příčku.

Ve smíšené čtyřhře si Eliška Mikešová a Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice) vybojovali zlaté medaile, o které se ve finále poprali s další naší dvojicí Patrik Fuciman - Eva Fišerová a ti skončili na druhém místě. Dennis Pražák a Kristýna Kozáková se umístili na pátém místě, Denisa Půlpánová a Daniel Kozubek (SK Hamr) obsadili devátou příčku a Tereza Pavlyková s Martinem Koleškou (SK Hamr) skončili na sedmnáctém místě.

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra junioři: 1. Patrik Fuciman, 5. Dennis Pražák

Dvouhra juniorky: 3. Eliška Mikešová, 5. Kristýna Kozáková, 9. Denisa Půlpánová, Eva Fišerová, 17. Tereza Pavlyková

Čtyřhra junioři: 1. Patrik Fuciman - Dennis Pražák

Čtyřhra juniorky: 2. Eliška Mikešová - Erika Osičková (TJ Astra Zahradní Město), 3. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 9. Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková

Smíšená čtyřhra: 1. Eliška Mikešová - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 2. Patrik Fuciman - Eva Fišerová, 5. Dennis Pražák - Kristýna Kozáková, 9. Denisa Půlpánová - Daniel Kozubek (SK Hamr), 17. Tereza Pavlyková - Martin Koleška (SK Hamr)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio