4.6.17 Junior Cup, Radonice

NA VÍTĚZNÉ BEDNĚ VIKI HULCOVÁ, ELIŠKA MIKEŠOVÁ, PATRIK FUCIMAN, MEDAILE PRO KAČKU BERKOVOU PETRA JURNÉHO

Pěkných výsledků dosáhli naši mlaďoši v posledním kole soutěže Junior Cup 2017 v Praze – Radonicích. Své kategorie opanovali jak v mladších žačkách Viki Hulcová a v žácích Patrik Fuciman, tak v nejmladších dívkách byla první Eliška Mikešová. Další medaile vybojovali také Petr Jurný a Kateřina Berková oba stříbrné. I další hráči nasbírali své první zkušenosti ze soutěžního badmintonu. Také na sebe upozornila ještě sedmiletá Vanessa Pražáková, která v konkurenci starších dívek obstála na pátém místě.

Turnajové umístění našich hráčů:

mladší žáci: 1. Patrik Fuciman, 9. Kristián Kuzdas, 10 Jakub Šober, 30. Adam Ševčík (SKB ČK)

mladší žákyně: 1. Viktorie Hulcová, 16. Jolana Hulcová

nejmladší dívky: 1. Eliška Mikešová, 2. Kateřina Berková, 5. Vanesa Pražáková

nejmladší chlapci: 2. Petr Jurný, 5. Denis Pražák

V CELKOVÉM HODNOCENÍ ZVÍTĚZILA VE SVÉ KATEGORII ELIŠKA MIKEŠOVÁ A DRUHÉ MÍSTO SI VYBOJOVAL PETR JURNÝ

Junior Cup je dlouhodobá soutěž, která je vypisována na každou první neděli v měsíci a poslední kolo se hrálo právě minulý týden. Pak byly sečteny celkové výsledky a také tam se naši hráči umístili na předních posicích. Samozřejmě výhodou je vždy start v každém proponovaném termínu.

Celkové výsledky za celý seriál:

mladší žáci: 7. Patrik Fuciman, 30. Jakub Šober, 39. Kristian Kuzdas, 55. Adam Ševčík, 62. Jiří Šmikmátor

mladší dívky: 6. Viktorie Hulcová (4/42= 10,5), 25. Jolana Hulcová, 48. Natálie Petroušková

nejmladší chlapci: 2. Petr Jurný, 7. Denis Pražák

nejmladší dívky: 1. Eliška Mikešová, 7. Vanessa Pražáková, 12. Kateřina Berková

Radek Votava k výsledkům našich nadějí dodává: “V Prvé řadě bych chtěl moc poděkovat Petru Jurnému, který se od září výrazně zapojil klubové činnosti a rozhýbal turnajování našich nejmladších hráčů a hráček. To, že jich vyjede 11 do Radonic je hlavně jeho zásluha. Na prvním turnaji v Radonicích startovali pouze Petr Jurný s Eliškovu Mikešovou a na posledním turnaji 11 dětí (smajlík). Všem děkuji za moc pěkné výsledky, od září jste udělali se svými trenéry velký pokrok. Gratuluji vám!“