Domů > Turnaje > Výsledky

3.9.23 TEM Mirna U17 International, Mirna

Od 1. do 3. září se ve slovinské Mirně odehrál mezinárodní turnaj kategorie U17, na kterém náš klub reprezentovala Eliška Mikešová ve všech disciplínách.

Ve dvouhře Eliška jako čtvrtá nasazená hráčka turnaje měla první kolo volné a ve druhém přehrála krajanku Evu Holubářovou poměrem 21:9, 15:21, 21:7. O postup do čtvrtfinále pak nestačila na pozdější vítězku Němku Nadja-Christine Reihle, které podlehla těsným výsledkem 21:14, 17:21, 24:26 a obsadila konečné deváté místo.

Čtyřhru hrála Eliška s Nelou Fliglovou (SK Brno Slatina) a byly jako třetí nasazená dvojice. Po prvním volném kole nestačily na finalistky turnaje Slovinky Tija Horvat - Iva Koša 21:18, 20:22, 16:21 a skončily deváté.

Ve smíšené čtyřhře, kterou hrála Eliška s Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice), si v prvním kole poradili s rakouským párem Simon Yu Xuan Wang - Elina Wutte 21:6, 21:5 a o postup do čtvrtfinále přehráli smíšený česko-chorvatský pár Filip Titěra - Rania Vindiš 21:16, 21:13. V boji o medaile pak zdolali český pár Jan Bednář - Veronika Burdová 21:13, 21:7 a mohli se radovat z postupu do semifinále. Tam podlehli pozdějším vítězům slovensko-německé dvojici Andrej Suchy - Aurelia Wulandoko 10:21, 7:21 a získali tak bronzové medaile.

Elišce k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!