Domů > Turnaje > Výsledky

7.5.16 GPC U17, ČB

VÝSLEDKY - GPC U17, ČB

TROJÍ VÝHRA MÍŠI ŠTRONEROVÉ

Na krajském turnaji jednotlivců GP „C“ U-17 se výhradně prosadili naši hráči a ve většině případů obsadili rozhodující místa. Míša Štronerová nepoznala porážku a Honza Oros, který si vybojoval dvě vítězství.

Na turnaji bylo k vidění spousta velice vyrovnaných zápasů, které rozhodovaly až napínavé koncovky.

Turnaj rozehráli hráči smíšenou čtyřhrou, ve které se do finále probojovali Adam Marťán s Míšou Štronerovou, porazili Honzu Orose s Terkou Milovu 21/18, 9/21, 21/8 a Adam Tancer s Lindou Šmikmátorovu, kteří porazili Tomáše Trana s Natálkou Filipovou 21/18, 22/20. Finále bylo nevídanou bitvou, ve které zvítězili Marťán se Štronerovou 19/21, 23/21 a 25/23.

Obdobný scénář měly i další disciplíny.

Dvouhru chlapců ovládl Honza Oros, který si poradil s domácím Zavadilem 21/19, 21/19, v semifinále s Adamem Tancerem 21/19, 22/20 s ve finále porazil Adama Marťána 21/18, 22/24 a 21/15. Marťán v semifinále přehrál domácího Dana Dvořáka 21/12, 21/12 a Tancer prošel do semifinále přes domácího Klee 21/11, 21/8. Tomáš Tran svedl v prvním kole třísetovou bitvu s domácím Dvořákem. Po setech 12/21, 21/12, 21/23 dál nepostoupil.

Čtyřhru chlapců vyhráli Honza Oros s Tomášem Tranem, kteří v semifinále porazili domácí dvojici Zavadil / Dvořák 21/15, 215 a ve finále své klubové spoluhráče Tancera s Marťánem 22/20 a 21/19.

Dvouhru dívek zvládla nejlépe Míša Štronerová, která postupně porazila domácí Ježkovou 21/10, 21/10, ve druhém kole Terku Milovou 21/19, 21/13, v semifinále svou deblovou spoluhráčku Lindi Šmikmátorovou 21/17, 21/17 a ve finále Elišku Kršíkovou (Sokol Štěpánovice) 21/5, 21/18. V horní části pavouka nejprve Natálka Filipová porazila Lucii Koudelkovu (Sokl Křemže) 21/14, 21/10 a v semifinále nestačila na Kršíkovou 19/21, 16/21. Výhru v prvním kole vybojovala Linda Šmikmátorová, která porazila domácí Vanesu Kryeziu 21/11, 21/9.

Čtyřhru dívek zvládly nejlépe Linda Šmikmátorová s Míšou Štronerovou, které v semifinále porazily Terku Milovou s Natálkou Filipovou 21/19, 21/18 a ve finále po setech 21/12, 21/18 pár Kršíková / Ježková (Sokol Štěpánovice/ Sokol ČB). 

Celostátní turnaj U-17 se hraje v Orlové a postupující určí nominace; teprve pak uvidíme, jak si povedou mezi nejlepšími z ČR. 

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. Jan Oros, 2. Adam Marťán, 3. Adam Tancer, 5. Tomáš Tran

Dvouhra dívky: 1. Michaela Štronerová, 3. Natálie Filipová, 4. Linda Šmikmátorová, 5. Tereza Milová

Čtyřhra chlapci: 1. Jan Oros / Tomáš Tran, 2. Adam Marťán / Adam Tancer

Čtyřhra dívky: 1. Linda Šmikmátorová / Michaeila Štronerová, 3. Tereza Milová / Natálie Filipová

Smíšená čtyřhra: 1. Adam Marťán / Michaela Štronerová, 2. Adam Tancer / Linda Šmikmátorová, 3. Jan Oros / Tereza Milová a Tomáš Tran / Nátálie Filipová

Propozice

Badminton pro veřejnost

17.9.2021

MČR dospělých, Praha

17.9.2021

Para Polish Open, Zakopane

18.9.2021

GPC U13, Tábor

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio