Domů > Turnaje > Výsledky

24.9.22 GPC U13, České Budějovice

V sobotu 24. září se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPC kategorie U13, na kterém startovala početná skupina našich nadějí. 

Ve dvouhře chlapců René Neubauer zvládnul porazit všechny své soupeře v pavouku a zaslouženě bral zlatou medaili. Martin Štika skončil celkově pátý. 

Mezi dívkami ve dvouhře se Nina Radová dokázala probojovat až do finále, kde nestačila v těsném třísetovém zápase na Šárku Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice) a získala tak stříbro. Třetí pak skončily Elen Perníková a Klára Kutláková a na pátých místech se umístily Emma Ďuricová a Vanesa Jílková.

René Neubauer s Martinem Štikou obsadili ve čtyřhře třetí místo. 

Ve čtyřhře dívek zlaté medaile vybojovaly Elen Perníková s Ninou Radovou, když ve finále porazily Kláru Kutlákovou s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice). Třetí pak skončily Emma Ďuricová s Vanesou Jílkovou. 

Ve smíšené čtyřhře se René Neubauer s Ninou Radovou dokázali probojovat až do finále, kde ve dvou setech podlehli nasazeným jedničkám Václav Fošum - Šárka Dvořáková (TJ Sokol Křemže - TJ Sokol České Budějovice) a obsadili druhé místo. Třetí skončili Elen Perníková s Felixem Kyzlíkem (SK Hamr). Na pátých místech se umístili Martin Štika s Klárou Kutlákovou, Vanesa Jílková s Vladimírem Svobodou (SK Prosek Praha) a devátí skončili Emma Ďuricová se Štěpánem Andrlem (TJ Sokol České Budějovice)

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. René Neubauer, 5. Martin Štika

Dvouhra dívky: 2. Nina Radová, 3. Elen Perníková, Klára Kutláková, 5. Emma Ďuricová, Vanesa Jílková

Čtyřhra chlapci: 3. René Neubauer - Martin Štika

Čtyřhra dívky: 1. Elen Perníková - Nina Radová, 2. Klára Kutláková - Šárka Dvořáková (TJ Sokol České Budějovice), 3. Vanesa Jílková - Emma Ďuricová 

Smíšená čtyřhra: 2. René Neubauer - Nina Radová, 3. Elen Perníková - Felix Kyzlík (SK Hamr), 5. Martin Štika - Klára Kutláková, Vanesa Jílková - Vladimír Svobora (SK Prosek Praha), 9. Emma Ďuricová - Štěpán Andrle (TJ Sokol České Budějovice) 

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio