Domů > Turnaje > Výsledky

28.4.24 GPC U13, Český Krumlov

VÝSLEDKY

V neděli 28. dubna se v Českém Krumlově odehrál krajský turnaj GPC kategorie U13, na kterém se představila i pětičlenná skupina našich nadějí.

Ve dvouhře chlapců vybojoval zlato bez ztráty setu Václav Půlpán, když ve finále přehrál Vojtěcha Macka (BK Goram Teplice) 21:14, 21:11. Na devátých místech skončili mladí Petr Ondrák a Antonín Polák.

Mezi dívkami celkově zvítězila Isabela Svitáčová, která ve finále přehrála Michaelu Jersonovou (TJ Sokol České Budějovice) 21:10, 21:7. Bronz pak získala ještě Anna Dvořáková. 

Václav Půlpán se společně s Vojtěchem Mackem (BK Goram Teplice) ve čtyřhře dokázali probojovat do finále, ve kterém nestačili na dvojici Lukáš Popela - Erik Dvořák (MTAC Praha - TJ Sokol České Budějovice) 19:21, 13:21 a vybojovali stříbro. Pátí skončili Petr Ondrák s Antonínem Polákem.

Ve čtyřhře dívek bronzové medaile získaly Isabela Svitáčová s Annou Dvořákovou, které nestačily v semifinále na dvojici Bártová Eliška - Bártová Pavla (BA Plzeň) 5:21, 8:21. 

Ve smíšené čtyřhře se nejvíce dařilo páru Václav Půlpán - Isabela Svitáčová, kteří se probojovali až do finále, kde nestačili na pár Erik Dvořák - Michaela Jersonová (TJ Sokol České Budějovice) 13:21, 19:21 a nakonec skončili stříbrní. Na pátém místě se umístili Petr Ondrák s Annou Dvořákovou a devátí skončili Antonín Polák s Denisou Kozákovou (SK Badminton Tábor).

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. Václav Půlpán, 9. Petr Ondrák, Antonín Polák

Dvouhra dívky: 1. Isabela Svitáčová, 3. Anna Dvořáková

Čtyřhra chlapci: 2. Václav Půlpán - Vojtěch Macek (BK Goram Teplice), 5. Petr Ondrák - Antonín Polák

Čtyřhra dívky: 3. Isabela Svitáčová - Anna Dvořáková

Smíšená čtyřhra: 2. Václav Půlpán - Isabela Svitáčová, 5. Petr Ondrák - Anna Dvořáková, 9. Antonín Polák - Denisa Kozáková (SK Badminton Tábor)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio