Domů > Turnaje > Výsledky

16.9.23 GPC U13, České Budějovice

V turnaji třináctiletých z našeho klubu nakonec startovali pouze Jiří Šober a Vašek Půlpán, kteří hráli všechny disciplíny, ve kterých si vybojovali bronzová umístění společně ve čtyřhře a Vašek i ve smíšená čtyřhře. 

Ve dvouhře Vašek po vítězství v prvním kole nestačil v zápase o medaile na Šimona Kalčíka ve dvou setech 20:22, 12:21. Jirka také dokázal projít prvním kolem a ve čtvrtfinále na raketě Davida Štěrby. Oba skončili pátí.

Bronzovou medaili vybojovali společně ve čtyřhře, když v semifinále podlehli dvojici Štěpán Anderle - Erik Dvořák 18:21, 17:21. 

Druhý bronz vybojoval Vašek ve smíšené čtyřhře po boku Barbory Polívkové, když po postupu do semifinále podlehli páru David Štěrba - Linda Vajdová 6:21, 17:21. Jirka se spoluhráčkou Nancy Fárkovou na své soupeře v prvním kole nestačili ve dvou setech a obsadili deváté místo. 

Radek Votava dodává: „Medailová umístění jsou oběma 100% odměnou za tréninkové úsilí. Potěšitelné je zejména to, že tréninky se přenášejí do hry na turnajích. Oba jsou hodně mladí a zejména trpělivostí a postupným zvyšováním nároků na kvalitu se mohou posouvat dál a dál. Vašek odehrál sedm zápasů a 4 vyhrál a Jirka jich odehrál 5 a dva vítězně. Oběma blahopřeji.“

Oběma k výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 5. Václav Půlpán, Jiří Šober

Čtyřhra chlapci: 3. Václav Půlpán - Jiří Šober

Smíšená čtyřhra: 3. Václav Půlpán - Barbora Polívková (SK Králova Lhota), 9. Jiří Šober - Nancy Fárková (TJ Sokol Vodňany)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio