Domů > Turnaje > Výsledky

20.5.23 OPJ U19, České Budějovice

V sobotu 20. května se v českobudějovické Sokolovně odehrál oblastní přebor kategorie U19, kterého se představila šestičlenná skupina našich juniorů. 

Dvouhru juniorů ovládl Patrik Fuciman, který ani v jednom zápase nezaváhal a po právu vybojoval zlatou medaili. Bronzovou medaili vybojoval Matyáš Puffr a pátá místa brali Petr Jurný a Dennis Pražák. 

Ve dvouhře juniorek Patrikův výkon napodobila Denisa Půlpánová, která své finále měla poněkud napínavější, když přehrála nasazenou dvojku Zuzanu Kočovou (SK Badminton Tábor) až 22:20 ve třetím setu, a tak si na krk pověsila zlatou medaili. Bronzová skončila Tereza Pavlyková. 

Ve čtyřhře juniorů se Patrik Fuciman s Matyášem Puffrem probojovali až do finále, kde nestačili na dvojici Alexandr Chládek - Josef Fošum (TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Křemže) a nakonec brali stříbro. Bronzové medaile vybojovali Petr Jurný s Dennisem Pražákem. 

Denisa Půlpánová s Terezaou Pavlykovou ve čtyřhře neztratily ani set, a nakonec se mohly radovat ze zasloužené zlaté medaile. 

Ve smíšené čtyřhře na své finálové soupeře nestačili Patrik Fuciman s Denisou Půlpánovou a museli se tak spokojit se druhým místem. Třetí skončili Matyáš Puffr s Terezou Pavylkovou a páté místo brali Dennis Pražák s Barborou Bouberlovou (TJ Sokol Vodňany) 

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra junioři: 1. Patrik Fuciman, 3. Matyáš Puffr, 5. Petr Jurný, Dennis Pražák

Dvouhra juniorky: 1. Denisa Půlpánová, 3. Tereza Pavlyková

Čtyřhra junioři: 2. Patrik Fuciman - Matyáš Puffr, 3. Petr Jurný - Dennis Pražák

Čtyřhra juniorky: 1. Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková

Smíšená čtyřhra: 2. Patrik Fuciman - Denisa Půlpánová, 3. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková, 5. Dennis Pražák - Barbora Bouberlová (TJ Sokol Vodňany)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio