Domů > Turnaje > Výsledky

24.9.22 GPC U17, České Budějovice

V sobotu 24. září se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPC kategorie U17, na kterém měl náš klub hojné zastoupení. 

Ve dvouhře chlapců vybojoval Petr Jurný bronzovou medaili a na pátém místě se umístil David Šváb. 

Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou ve dvouhře bojovaly proti sobě ve finále a lépe zápas skončil pro Evu Fišerovou, která vybojovala zlato a stříbro zůstalo Kristíně Kozákové. Na pátých místech se ve dvouhře umístily Barbora Nepivodová, Denisa Půlpánová, Bára Krištofová a devátém místě skončila Tereza Pavlyková. 

Petr Jurný s Davidem Švábem vybojovali ve čtyřhře chlapců bronzové medaile. 

Ve čtyřhře dívek stříbro získaly Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou. Třetí skončily Bára Krištofová s Barborou Nepivodovou a na pátém místě se umístily Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou. 

Ve smíšené čtyřhře svou třetí bronzovou vybojoval Petr Jurný po boku Evy Fišerové. Na pátých místech se pak umístili David Šváb s Denisou Půlpánovou, Kristýna Kozáková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor). Devátí skončili Barbora Nepivodová s Janem Kubákem (TJ Sokol České Budějovice) a Tereza Pavlyková s Markem Pavlišem (TJ Sokol Křemže).

Všem k výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 3. Petr Jurný, 5. David Šváb

Dvouhra dívky: 1. Eva Fišerová, 2. Kristýna Kozáková, 5. Barbora Nepivodová, Denisa Půlpánová, Bára Krištofová, 9. Tereza Pavlyková

Čtyřhra chlapci: 3. Petr Jurný - David Šváb

Čtyřhra dívky: 2. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 3. Bára Krištofová - Barbora Nepivodová, 5. Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová

Smíšená čtyřhra: 3. Petr Jurný - Eva Fišerová, 5. David Šváb - Denisa Půlpánová, Kristýna Kozáková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor), 9. Barbora Nepivodová - Jan Kubák (TJ Sokol České Budějovice), Tereza Pavlyková - Marek Pavliš (TJ Sokol Křemže)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio