Domů > Turnaje > Výsledky

12.12.21 GPC U19 kvalifikační, České Budějovice

V neděli 12. prosince se v českobudějovické Sokolovně uskutečnil kvalifikační turnaj GPC U19, ze kterého vítězové jednotlivých disciplín postoupili na MČR. Z našeho klubu na turnaji startovala osmičlenná skupina hráčů a vedli si skvěle.

Ve smíšené čtyřhře celkově zvítězila a postup si vybojovala dvojice Patrik Fuciman - Viktorie Hulcová, když ve finále porazili druhou naší dvojici Jaroslav Jelínek - Linda Šmikmátrová. Ná pátém místě se potom umístili Barbora a Jan Nepivodovi.

Viktorie Hulcová s Lindou Šmikmátorovou nedaly svým soupeřkám šanci a čtyřhru juniorek celkově zvítězily.

Viktorie Hulcová přidala do sbírky i třetí zlato, když našla recept na všechny hráčky v pavouku dvouhry. Na třetím místě se pak umístila Linda Šmikmátorová, která o bronz porazila Barboru Nepivodovou.

Ve čtyřhře chlapců vítězství vybojovali Patrik Fuciman s Jaroslavem Jelínkem. Na třetím místě skončili Adam Marťán s Adamem Tancerem a na pátém místě se umístili Jan Nepivoda s Markem Pavlišem (TJ Sokol Křemže).

Stejně jako Viktorie i Patrik Fuciman přidal třetí zlato ve dvouhře. Na pátých místech se umístili Adam Tancer, Adam Marťán a Jaroslav Jelínek. Devátý pak skončil Jan Nepivoda.

Všichni vítězové postoupili na MČR juniorů, které se koná o víkendu 18. a 19. prosince v Brně.