Domů > Turnaje > Výsledky

13.1.18 GPC U13, Český Krumlov

VÝSLEDKY

Hned druhý týden v novém roce pořádal náš klub dva krajské turnaje kategorie GP „C" pro U-13 a U-17 v městské sportovní hale v Českém Krumlově. Byl to velmi pěkný pohled na plnou halu, kde vedle již zkušených hráčů se pohybovali ti nejmladší. V hale bylo hodně živo, když na startu bylo celkem 55 hráček a hráčů.

Naše mladá želízka si vedla velmi dobře a uhrála řadu vítězství včetně postupů do celostátních soutěží v obou kategoriích. Zvlášť cenné jsou výhry mladých hráčů Elišky Mikešové (roč. 2008) a Petra Jurného (roč. 2007), kteří pokořili i o dva roky starší soupeře. Nelze však opomenout bojovné a srdcaté výkony kupř. Kačky Berkové, Joly Hulcové nebo Báry Nepivodové na 5. místě, Evy Fišerové, Terezy Pavlykové na 9. místě. Dobře se uvedli i nováčci Bára Krištofová či Denisa Půlpánová. U chlapců kromě Petra Jurného dominovali Denis Pražák, Honza Nepivoda a i Jirka Šmikmátor zejména v mixu. Slušně si zahráli i David Šváb a Michal Marťán.

Umístění našich hráčů:

dvouhra chlapci: 2. Petr Jurný, 4. Denis Pražák, 5. Jan Nepivoda, 9. Jiří Šmikmátor, David Šváb, 13. Michal Marťán

dvouhra dívek: 2. Eliška Mikešová, 5. Barbora Nepivodová, Jolana Hulcová, Kateřina Berková, 9. Tereza Pavlyková, Eva Fišerová, 13. Bára Krištofová a Denisa Půlpánová

čtyřhra chlapci: 2. Jurný/Pražák, 5. Marťán/Šváb, Šmikmátor/Nepivoda

čtyřhra dívek: 1. Mikešová/Berková, 3. Hulcová/Nepivodová, 5. Fišerová/Krištofová a Pavlyková/Půlpánová

smíšená čtyřhra: 1. Jurný/Mikešová, 2. Šmikmátor/Hulcová, 3. Pražák/Berková, 5. Nepivodovi, 9. Marťán/Fišerová, Šváb/Krištofová, Fošum (Křemže)/Pavlyková

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio