Domů > Turnaje > Výsledky

3.12.23 MČR U17, Český Krumlov

MČR U17 2023 je finančně podpořeno v rámci dotačního programu Jihočeského kraje.

O víkendu 2. a 3. prosince náš klub hostil mistrovství České republiky kategorie U17, na kterém se předvedli i naši hráči. 

Ve dvouhře chlapců Petr Jurný nestačil na Jakuba Rašku (BK Kopřivnice), kterému podlehl ve třech setech 17:21, 21:18, 19:21 a vybojoval tak sedmnácté místo. 

Hned tři naše dívky se umístily na devátých místech. Vanessa Pražáková si v prvním kole poradila s Markétou Dobešovou (SK Brno Slatina) 21:16, 21:13 a v dalším zápase nestačila na pozdější vítězku Barboru Bursovou (BK METEOR PRAHA) 7:21, 15:21. Eliška Mikešová v prvním utkání podlehla Erice Osičkové (TJ Astra Zahradní Město) 20:22, 15:21 a Eva Fišerová taktéž v prvním zápase nestačila na ve třech setech na Apolenu Jelínkovou (SK Brno Slatina) 13:21, 21:16, 12:21.

Ve čtyřhře chlapců Petr Jurný s Dennisem Pražákem se dokázali vítězstvím nad dvojicí Václav Burkovec - Josef Mrázek (Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou - MTAC Praha) 21:11, 21:14 probojovat do čtvrtfinále, kde podlehli pozdějším vítězům Lukáši Thorovi s Michaelem Havlíčkem (SKP Kometa Brno - SK Prosek Praha) 5:21, 11:21 a vybojovali tak páté místo. 

Ve čtyřhře dívek Eliška Mikešová s Nelou Fliglovou (SK Brno Slatina) dokázaly projít do semifinále, kde podlehly ve třech setech dvojici Karolína Kalkušová - Adéla Turoňová (Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, - MTAC Praha) 21:15, 10:21, 13:21 a získaly bronz. Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou byly také blízko medaili, bohužel ve čtvrtfinále ve třech setech podlehly páru Andrea Blaziusová - Zuzana Vorlová (BK ARION PRAHA - BC AKTIV LUŽINY) 21:8, 18:21, 16:21 a braly páté místo. 

Ve smíšené čtyřhře se do čtvrtfinále probojovali Petr Jurný s Evou Fišerovou, když na cestě dokázali přehrát nasazený pár Jakub Raška - Malvína Skrčená (BK Kopřivnice - BaC Kladno) 21:17, 21:16. Ve čtvrtfinále nestačili na finalisty Michaela Havlíčka s Nelou Fliglovou (SKP Kometa Brno - SK Brno Slatina) 7:21, 9:21. Eliška Mikešová s Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice) po hladkém prvním kole bohužel v boji o čtvrtfinále nestačili na pár Lukáš Thor - Erika Osičková (SK Prosek Praha - TJ Astra Zahradní Město), kterým podlehli 21:23, 18:21 a skončili devátí. V prvním kole Matyáš Puffr s Terezou Pavlykovou nestačili na pár Libor Raška - Marie Wojewodová (BK Kopřivnice - B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB) po výsledku 19:21, 17:21 a skončili na sedmnáctém místě. 

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 17. Petr Jurný

Dvouhra dívky: 9. Eva Fišerová, Eliška Mikešová, Vanessa Pražáková

Čtyřhra chlapci: 5. Petr Jurný - Dennis Pražák

Čtyřhra dívky: 3. Eliška Mikešová - Nela Fliglová (SK Brno Slatina), 5. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková

Smíšená čtyřhra: 5. Petr Jurný - Eva Fišerová, 9. Eliška Mikešová - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 17. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková

... live stream ...

... fotogalerie (autor Karel Kotyza) ...

 

autor: Karel Kotyza

Propozice

Badminton pro veřejnost

2.3.2024

GPB dospělých, Most

2.3.2024

GPB U13, Praha

2.3.2024

GPB U17, Plzeň

3.3.2024

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

4.3.2024

Reprezentační kemp U17, Plzeň

6.3.2024

IS Portugalska, Caldas d.R.

9.3.2024

Mez. turnaj neslyšících, Vídeň

9.3.2024

Regionální výběry U15, Liberec

11.3.2024

Jarní klubové soustředění, ČK

15.3.2024

GPA dospělých, Plzeň

16.3.2024

GPC U15, České Budějovice

16.3.2024

GPC U19, České Budějovice

17.3.2024

OTP 2, České Budějovice

20.3.2024

ICH Polska, Varšava

23.3.2024

GPB U15, Český Těšín

23.3.2024

GPB U19, Liberec

23.3.2024

GPD dospělých, Strakonice

4.4.2024

BEC U17, Český Krumlov

6.4.2024

OTP 3, České Budějovice

9.4.2024

ME dospělých, Saarbrücken

12.4.2024

GPA dospělých, Liberec

13.4.2024

GPA U13, Praha

13.4.2024

GPA U17, Ústí nad Labem

20.4.2024

Reg. výběry U13, Český Krumlov

22.4.2024

OTP 4, Český Krumlov

27.4.2024

GPB dospělých, Plzeň

27.4.2024

Czech Para Open, Brno

28.4.2024

GPC U13, Český Krumlov

28.4.2024

GPC U17, Český Krumlov

4.5.2024

GPA U15, Praha

4.5.2024

GPA U19, Hradec Králové

11.5.2024

Baráž o extraligu

12.5.2024

OTP 5, České Budějovice

18.5.2024

GPB U13, Brno

18.5.2024

GPB U17, Brno

18.5.2024

Bad. konference, Olomouc

18.5.2024

U11, Dobrá Voda u ČB

20.5.2024

OTP 6, Český Krumlov

21.5.2024

Parabadminton, Bahrain

25.5.2024

GPB dospělých, Most

25.5.2024

OPJ U13, České Budějovice

25.5.2024

OPJ U17, České Budějovice

26.5.2024

OPJ U15, Český Krumlov

26.5.2024

OPJ U19, Český Krumlov

30.5.2024

Yonex Czech Youth Int., Praha

1.6.2024

MČR veteránů

8.6.2024

GPB U15, Vendryně

8.6.2024

GPB U19, Český Krumlov

8.6.2024

GPC U13, Tábor

15.6.2024

Valná hromada ČBaS, Praha

23.6.2024

LODM, České Budějovice

28.7.2024

Summer Camp I, Český Krumlov

4.8.2024

Summer Camp II, Český Krumlov

25.8.2024

Letní klubové soustředění, ČK

27.12.2024

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2024

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio