O první březnové neděli 1. 3. se v Plzni uskutečnil turnaj GPE U13/U15, na kterém naše hráčky předvedly velmi pěkné výkony.
V kategorii dvouhry dívek U13 zazářila Sofie Pišlová, která se po výborných výkonech probojovala až do finálové skupiny a vybojovala druhé místo.
Sofie se představila také ve čtyřhře dívek U13, kde nastoupila po boku Sandry Švecové (TJ ČZ Strakonice). Společně dokázaly projít až do semifinále a z Plzně si odvážejí třetí místo.
V kategorii U15 se dařilo Natálii Pišlové, která v dvouhře dívek U15 obsadila velmi solidní páté místo. V silné konkurenci starších hráček předvedla vyrovnané výkony a potvrdila svůj potenciál.
Natálie startovala také ve čtyřhře dívek U15, kde hrála s Kateřinou Hradskou (TJ ČZ Strakonice). Společně vybojovaly třetí místo, když v semifinále prohrály s pozdějšími vítězkami.
Gratulujeme k výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!
Umístění našich hráčů:
Dvouhra dívky U13: 2. Sofie Pišlová
Čtyřhra dívky U13: 3. Sofie Pišlová - Sandra Švecová (TJ ČZ Strakonice)
Dvouhra dívky U15: 5. Natálie Pišlová
Čtyřhra dívky U15: 3. Natálie Pišlová - Kateřina Hradská (TJ ČZ Strakonice)











|
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio