Domů > Turnaje > Výsledky

15.12.18 MČR U19, Praha

V sobotu 15. 12. 2018 se minivýprava badmintonistů SKB ČK (Adam Ječmínek, Jaroslav Jelínek) zúčastnila prestižního republikového turnaje v Praze, MČR kategorie U19. Adam hrál všechny disciplíny, Jára pouze čtyřhru s Adamem.

Adam začínal mix s partnerkou Zuzkou Matouškovou (Sokol Křemže) proti dvojici O. Šilhan, N. Štěříková. Bylo vidět, že spolu hrají poprvé, přesto první set byl velice vyrovnaný (19:21). V druhém setu soupeři zlepšili hru a výsledek už byl jednoznačný (10:21), bohužel.

V singlu los Adamovi přidělil velice přijatelného soupeře J. Alteru. V prvním setu byla hra víc než vyrovnaná, přesto na konci byl úspěšnější soupeř, 18:21. Oba sety byly velice vyrovnané, Adamovi ale nevycházely backhandy a po nevynucených chybách to byla prohra 20:22, velká škoda, zejména v koncovce druhého setu ...

Zhruba okolo 15. hodiny nastoupil Adam s Járou proti L. Frankovi s M. Morávkem ve čtyřhře. Zápas skončil prohrou 13:21 a 14:21; byla vidět nesoustředěnost a chyby, které se na této úrovni turnaje neodpouští.

Jára Jelínek: „Naše čtyřhra nebyla zrovna ideální. Podle mého jsme hráli velmi zbrkle a dělali až moc nevynucených chyb, ale stejně si myslím, že jsme se zlepšili a příště naše čtyřhra bude ještě lepší."

Adam Ječmínek: „Ve dvouhře mi los přidělil Jana Alteru. Ač jsem měl velikou šanci zápas otočit a vyhrát, bohužel se mi nedařilo, a to hlavně v backhandových úderech, ze kterých se často vyklubaly nahrávky na soupeřovo jednoduché zakončení."

Celý turnaj byl na velmi vysoké úrovni, organizace perfektní a časový harmonogram vycházel podle rozpisu. Pro hráče, ale i doprovod, to bylo určitě zajímavé sledovat v akci současnou špičku kategorie U19.

Oběma klukům děkujeme za výbornou reprezentaci klubu!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra junioři: 17. Adam Ječmínek

Čtyřhra juniorů: 17. Adam Ječmínek - Jaroslav Jelínek

Smíšená čtyřhra: 17. Adam Ječmínek - Zuzana Matoušková (Sokol Křemže)

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio