Domů > Turnaje > Výsledky

11.2.17 GPD U13, České Budějovice

VÝSLEDKY

TROJNÁSOBNÁ VÝHRA PATRIKA

Do českobudějovické sokolovny se sjelo na 37 mladých hráčů na krajský turnaj mladších žáků GP „D", aby bojovali někteří i o své první body do žebříčků. Náš klub vyslal do bojů patnáct závodníků z nejmladší kategorie ročníky 2005 až 2008.

V chlapeckých disciplinách si Patrik Fuciman poradil se všemi soupeři a ve dvouhře, ve čtyřhře s Kristiánem Kuzdasem a ve smíšené čtyřhře s Kačkou Berkovou zvítězil. A tak byl nejvýraznější postavou turnaje. Slušné výkony odvedli také Jakub Šober na pátém místě a Petr Jurný na místě sedmém. I ostatní kluci v rámci svých možností zabojovali a získali také nějakou tu výhru. Kupř. ve čtyřhře Petr Jurný s Adamem Ševčíkem a Jakub Šober s Jirkou Šmikmátorem dosáhli na dvě třetí místa.

U dívek to bylo o něco slabší, protože děvčata také byla až o tři kroky mladší a sbírala hlavně zkušeností. Nejlepší byla Kateřina Berková s pátým místem. V párovkách obsadila dvojice Kačka Berková s Eliškou Mikekešovou finálové umístění.

Od kormidla: „V tomto věku není důležitá ani tak výhra, jako postoj, technika a bojovnost. A musím říci, že u většiny našich hráčů to platí. Je téměř na první pohled poznat, kdo je z Krumlova, protože je to vidět na technice. Tentokrát je zatím hodně suverénní Patrik, ale už musí hlavně hrát vyšší soutěže a pak uklidnit své chování! Pomalu se začíná prosazovat Kačka Berková a také dobrý základ má Eliška Mikešová (roč. 2008). I další děvčata by se mohla prosadit, pokud budou poctivě trénovat a hlavně dělat to, co se jim říká" sdělil trenér Jiří Frendl.

Všem k výsledkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!!!

Umístění našich hráčů a hráček:

Dvouhra chlapci: 1. místo Patrik Fuciman, 3. místo Jakub Šober, 5. místo Petr Jurný, 7. místo Jiří Šmikmátor, 9. místo Kristián Kuzdas, 13. místo Jakub Jílek, 17. místo Adam Ševčík a Michal Marťán

Dvouhra dívky: 5. místo Kateřina Berková, 9. místo Eva Fišerová, Denisa Půlpánová, Tereza Pavlyková, 17. místo Eliška Mikešová, Bára Krištofová, Kristýna Kozáková

Čtyřhra chlapců: 1. místo Patrik Fuciman / Kristián Kuzdas, 3. místo Petr Jurný / Adam Ševčík, Jakub Šober / Jiří Šmikmátor, 9. místo Michal Marťán / Jakub Jílek

Čtyřhra dívky: 2. místo Kateřina Berková / Eliška Mikešová, 5. místo Tereza Pavlyková / Denisa Půlpánová, Kristýna Kozáková / Eva Fišerová

Smíšená čtyřhra: 1. místo Patrik Fuciman / Kateřina Berková, 5. místo Kristián Kuzdas / Eliška Mikešová, Jakub Šober / Kristýna Kozáková, Petr Jurný / Denisa Půlpánová, 9. místo Adam Ševčík / Eva Fišerová, Jiří Šmikmátor / Tereza Pavlyková, Michal Marťán / Bára Krištofová, 17. Jakub Jílek / Zuzana Čerklová (Sokol Křemže)