Domů > Turnaje > Výsledky

22.9.18 GPC U15, České Budějovice

VÝSLEDKY

Pěkný krajský otevřený turnaj GP „C“ do 15 let se odehrál o minulé sobotě v sokolovně České Budějovice za účasti 37 hráčů. Na startu byli, protože byl otevřený, také hráči z Prahy, Pardubic, Ivančic, Brna a hráči z našeho kraje.

Z našich svůj slušný výkonnostní standard udržel i v této nezvykle silnější konkurenci náš Patrik Fuciman, který pavoukem prošel bez zaváhání a uspěl i ve finále proti o dva roky staršímu Orlíkovi (Prosek Praha) 21:15, 21:8. Ostatní discipliny pro sebe rozhodli právě hráči z Proseku. Je škoda, že ve stejném termínu se v Ústí konal GP „B“ U-17, na kterém startovali nejlepší krajští hráči z U-15. Pak ještě Patrik s Viki Hulcovou uspěli ve smíšené čtyřhře. V boji o celkové vítězství ve finále podlehli páru Orlík/Stará 7:21, 16:21.

Ve dvouhře dívek byla děvčata z Proseku silná a tak naše Viktorie Hulcová se umístila na 3. místě po prohře ve vyrovnaném třísetovém zápase s pozdější vítězkou Natálií Starou 9:21, 21:14, 17:21.

Od trenéra Jiřího Frendla: „Musím poznamenat, že to byl konečně silně obsazený krajský turnaj, na kterém se hráči museli vydat ze všech svých sil. Je jen mrzuté, že s tímto turnajem byl souběžně také pořádán celostátní turnaj U-17 v Ústí n. L., na který vyjela celá krajská špička. A tak druhá garnitura na „cizince“ nestačila. Tentokrát jsem také viděl Patrika bojovat a dobře hrát, aniž by skládal zbraně za nepříznivého stavu. Pěkný zejména taktický byl jeho boj ve finále proti Orlíkovi. Konkurenci se ještě mohla rovnat Viki Hulcová, která sehrála pěkné utkání se Starou. Jinak pro naše mladé hráče to byla dobrá zkušenost, když na startu byly také ročníky 2008 a 2007. Musím říct: dobrý turnaj!“

Konečné umístění našich hráčů:

dvouhra chlapci: 1. Patrik Fuciman, 9. Jiří Šmikmátor, Kristián Kuzdas, 25. Adam Ševčík

dvouhra dívky: 3. Viktorie Hulcová, 9. Eliška Mikešová, 13. Jolana Hulcová, Bára Krištofová, Kateřina Hudečková;17. Kristýna Kozáková

čtyřhra chlapci: 3. Patrik Fuciman/Kristián Kuzdas, 5. Jiří Šmikmátor/Adam Ševčík

čtyřhra dívky: 5. Viktorie Hulcová/Kateřina Hudečková, Kristýna Kozáková/Bára Krištofová, Jolana Hulcová/Eliška Mikešová

smíšená čtyřhra: 2. Viktorie Hulcová/Patrik Fuciman, 5. Bára Krištofová/ Jaroslav Havlíček (Pardubice), 9. Kateřina Hudečková/Adam Ševčík, Jolana Hulcová/Jiří Šmikmátor, 17. Eliška Mikešová/Kristián Kuzdas, Kristýna Kozáková/Vojtěch Havlíček (Pardubice)

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio