Domů > Turnaje > Výsledky

28.10.23 GPD U15 - postupové, České Budějovice

V sobotu 28. října se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPD kategorie U15, který byl zároveň kvalifikačním turnajem na nadcházející mistrovství České republiky.

Ve dvouhře chlapců jako jediný náš zástupce René Neubauer se pavoukem probojoval až do finále, kde si poradil s nasazenou jedničkou Janem Kubákem (TJ Sokol České Budějovice) 21:14, 22:20 a vybojoval zlato a postup na MČR.

Ve dvouhře dívek stejně tak kralovala Karolína Hniličková, když ve finále přehrála svou klubovou spoluhráčku Anežku Doubravskou 21:12, 21:13.

René Neubauer společně s Václavem Fošumem (TJ Sokol Křemže) ve čtyřhře dokráčeli do finále, kde podlehli dvojici Jan Kubák - Jaroslav Rothbauer (TJ Sokol České Budějovice) 21:13, 15:21, 17:21 a získali stříbrné medaile.

Naopak ve finále čtyřhry uspěly Anežka Doubravská s Karolínou Hniličkovou, kde přehrály dvojici Šárka Dvořáková - Elen Perníková (TJ Sokol České Budějovice) 21:14, 21:16 a právem si na krk pověsily zlaté medaile.

Ve smíšené čtyřhře další zlato vybojovali René Neubeuer s Karolínou Hniličkovou, kteří ve finále porazili pár Jaroslav Rothbauer - Elen Perníková (TJ Sokol České Budějovice) 21:15, 21:11. Na třetím místě se umístili Anežka Doubravská s Jakubem Doležalem (TJ Sokol České Budějovice).

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!