Domů > Turnaje > Výsledky

14.5.22 OP U13, Český Krumlov

V sobotu 14. května se v Českém Krumlově uskutečnil oblastní přebor kategorie U13, na kterém se předvedla sedmičlenná skupina našich děvčat.

Ve dvouhrách se nejdál dostala Elen Perníková, která se postupně probojovala až do finále, kde nestačila na Šárku Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice) ve dvou těsných setech. Na třetích místech se umístily Nina Radová s Klárou Kutlákovou a na páté místo vybojovaly Emma Ďuricová, Zuzana Černá a Dominika Vlachová. Devátá potom skončila Vanesa Jílková. 

Čtyřhra dívek byla nejvydařenější disciplína. Klára Kutáková s Elen Perníkovou celkově vybojovaly zlaté medaile, když ve finále přehrály ve třech setech Ninu Radovou s Dominikou Vlachovou. Třetí skončily Emma Ďuricová s Vanesou Jílkovou a pátí Zuzana Černá s Amálií Kapustovou (TJ Sokol Vodňany).

Ve smíšené čtyřhře druhé místo vybojovali Elen Perníková s Václavem Fošumem (TJ Sokol Křemže) a bronz pak získali Nina Radová s Šimonem Klabouchem (TJ Sokol České Budějovice).

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra dívek: 2. Elen Perníková, 3. Nina Radová, Klára Kutláková, 5. Emma Ďuricová, Zuzana Černá, Dominika Vlachová, 9. Vanesa Jílková

Čtyřhra dívek: 1. Klára Kutláková - Elen Petníková, 2. Nina Radová - Dominika Vlachová, 3. Emma Ďuricová - Vanesa Jílková, 5. Zuzana Černá - Amálie Kapustová (TJ Sokol Vodňany)

Smíšená čtyřhra: 2. Elen Perníková - Václav Fošum (TJ Sokol Křemže), 3. Nina Radová - Šimon Klabouch (TJ Sokol České Budějovice)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio