Domů > Turnaje > Výsledky

28.9.18 ICH ČR, Brno

Ve dnech 27. – 30. 9. se v Brně konalo mezinárodní mistrovství Česka kategorie International Challenge, pod názvem LI-NING Czech Open 2018. Náš klub zde reprezentovali Jaromír Janáček a Tomáš Švejda s jejich trenérem Radkem Votavou. Mirek se představil ve dvouhře a společně spolu kluci i ve čtyřhře.

Ve středu ráno začínala kvalifikace dvouhry mužů, kde Jaromír podlehl v prvním kole Němci Hannesu Gerberichovi 13:21, 21:12 a 17:21. I když byl Mirek na začátku ve vedení, tak na rychlejší rozehrávku od Němce reagoval pomaleji a první set tím prohrál. Ve druhém setu to bylo naopak a Mirek si vedení udržel a poslal zápas do třetího setu, kde mu vůbec nevyšel začátek. Rozdíl sedmi bodů byl klíčový a i když Mirek třetí set po přestávce téměř srovnal, pár nepřesností v závěru ho nakonec stály celý zápas.

Druhý den startovala hlavní soutěž, do které se společně dostali kluci v deblu. V prvním kole je čekali velezkušení Rusové Vitalij Durkin a Nikolai Ukk. Kluci nedokázali čelit jisté a kontrolované hře a zápas prohráli svými nevynucenými chybami, se kterými se na takovéto úrovni nedá vyhrát. Po výsledku 14:21 a 10:21 se museli s turnajem rozloučit.

Turnaj tak pro krumlovské, jakož to pro většinu hráčů z České republiky, skončil bez vybraného zápasu stejně jako minulý rok. Z druhé strany se jednalo opět o výborně uspořádaný turnaj, který by mohl držet i vyšší kategorii turnaje. Mimo jiné byl v Brně přítomen školitel rozhodčích z BWF Torsten Berg, který před turnajem vycestoval i do Českého Krumlova za Radkem Votavou a Pavlem Floriánem, kde si prohlédl krásy našeho města a zavítal na odpolední trénink.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra muži: kvalifikace Jaromír Janáček

Čtyřhra muži: 17. Jaromír Janáček - Tomáš Švejda

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio