Domů > Turnaje > Výsledky

8.12.18 KP dospělých, J-Z, 2. kolo, Plzeň

V sobotu zajíždělo naše „B družstvo dospělých ke dvěma utkáním krajského přeboru družstev dospělých J+Z do Plzně. Ve složení Michal Prokeš (hostování), Jakub Sluka, Jiří Novotný, Adam Marťán a Tereza Milová porazili 5-2 BKV Plzeň a nestačili poměrem zápasů 1-7 na USK Plzeň.

První utkání se našim, i přes absence jedné hráčky, vydařilo výborně. Po velice dobrých výkonech ve svých zápasech vítězí Kuba s Terkou v mixu, Michal s Jirkou ve čtyřhře a ve dvouhrách Adam, Jirka a Michal.

I ve druhém utkaní odehráli naši velice dobré zápasy, ale soupeř byl tentokráte lepší. O jedinou výhru se postaral Kuba Sluka, který porazil Veselého 21/12, 21/16.

V průběžném pořadí bude naše družstvo někde uprostřed tabulky.

Blahopřejeme a děkujeme v dobré reprezentaci našeho klubu.

BKV Plzeň - SKB Český Krumlov "B" 2:5

  • Chalupa / Martínková – Sluka / Milová T. 20/22, 17/21
  • Pohanka / Chalupa - Marťán / Sluka 21/17, 17/21, 21/14
  • čtyřhru žen nepostavilo ani jedno družstvo
  • Odvárka / Landgráf – Prokeš / Novotný 11/21, 15/21
  • Landráf – Marťán 21/16, 16/21, 14/21
  • Pohanka – Novotný 15/21, 15/21
  • Martínková – Milová T. 22/20, 21/13
  • Odvárka – Prokeš 14/21, 7/21

USK Plzeň - SKB Český Krumlov "B" 7-1

  • Paleček / Lordová – Sluka / Kemfová 21/15, 21/7
  • Paleček / Popilka – Sluka / Marťán 21/13, 21/12
  • Horová / Lordová – neobsazena 21/0, 21/0
  • Drudík / Plundrich – Prokeš / Novotný 21/18, 21/17
  • Popilka – Marťán 21/10, 21/15
  • Veselý – Sluka 12/21, 16/21
  • Horová – Milová T. 21/19, 21/12
  • Drudík – Prokeš 21/19, 21/19

Průběžné pořadí po 2. kole:

  1. místo BA Plzeň "B" .. 16 bodů (zápasy 30-2)
  2. místo TJ Jiskra Nejdek .. 16 bodů (zápasy 26-5)
  3. místo SKB Český Krumlov "B" .. 11 bodů
  4. místo USK Plzeň .. 10 bodů (zápasy 19-13)
  5. místo TJ Sokol České Budějovice .. 10 bodů (zápasy 14-18)
  6. místo BKV Plzeň .. 7 bodů
  7. místo TJ Sokol Doubravka "A" .. 4 body (zápasy 7-24)
  8. místo TJ Bílá Hora .. 4 body (zápasy 7-25) 

... více o přeboru ...

Propozice

Badminton pro veřejnost

17.9.2021

MČR dospělých, Praha

17.9.2021

Para Polish Open, Zakopane

18.9.2021

GPC U13, Tábor

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio