Domů > Turnaje > Výsledky

26.5.24 OPJ U19, Český Krumlov

Dne 26. května se v Českém Krumlově konal oblastní přebor juniorů a juniorek (kategorie U19), kde naši hráči dominovali ve všech disciplínách.

V kategorii dvouhry juniorů si zlato vybojoval Patrik Fuciman, který v průběhu celého turnaje předvedl vynikající výkon. Třetí místo obsadil Dennis Pražák, který rovněž zazářil a zajistil si místo na stupních vítězů.

Mezi juniorkami dominovala Vanessa Pražáková, která získala zlatou medaili. Stříbrnou medaili si odnesla Kristýna Kozáková a na třetím místě se umístila Karolína Hniličková. Páté místo sdílely Eva Fišerová, Denisa Půlpánová a Tereza Pavlyková.

Ve čtyřhře juniorů se na prvním místě umístili Patrik Fuciman a Dennis Pražák, kteří v těsné finálové bitvě brali zasloužené zlato.

Ve čtyřhře juniorek excelovala dvojice Karolína Hniličková a Vanessa Pražáková, které si odnesly zlaté medaile. Třetí místo obsadily dvojice Eva Fišerová a Kristýna Kozáková, stejně jako Denisa Půlpánová a Tereza Pavlyková.

Ve smíšené čtyřhře se první místo podařilo získat páru Eliška Mikešová a Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice). Na druhém místě skončili Matyáš Puffr a Tereza Pavlyková. Třetí místo si rozdělily dvojice Patrik Fuciman a Eva Fišerová, Kristýna Kozáková a Jakub Bouberle (TJ Sokol Vodňany). Na pátém místě se umístili Karolína Hniličková a David Jan Kadeřávek, Dennis Pražák a Vanessa Pražáková a Denisa Půlpánová s Josefem Fošumem (TJ Sokol Křemže).

Všem hráčům k dosaženým výsledkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů do dalších soutěží!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra junioři: 1. Patrik Fuciman, 3. Dennis Pražák 

Dvouhra juniorky: 1. Vanessa Pražáková, 2. Kristýna Kozáková, 3. Karolína Hniličková, 5. Eva Fišerová, Denisa Půlpánová, Tereza Pavlyková

Čtyřhra junioři: 1. Patrik Fuciman - Dennis Pražák

Čtyřhra juniorky: 1. Karolína Hniličková - Vanessa Pražáková, 3. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková

Smíšená čtyřhra: 1. Eliška Mikešová - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 2. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková, 3. Patrik Fuciman - Eva Fišerová, Kristýna Kozáková - Jakub Bouberle (TJ Sokol Vodňany, 5. Karolína Hniličková - David Jan Kadeřávek, Dennis Pražák - Vanessa Pražáková, Denisa Půlpánová - Josef Fošum (TJ Sokol Křemže)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio