Domů > Turnaje > Výsledky

13.5.23 OPJ U13, České Budějovice

V sobotu 13. května se v českobudějovické Sokolovně odehrál oblastní přebor jednotlivců kategorie U13, kde se o medaile krajských přeborníků prala i trojice našich děvčat Elen Perníková, Zuzana Černý a Emma Ďuricová.

Ve dvouhře dívek Elen Perníková přehrála všechny své soupeřky a po vítězném finále s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice) vybojovala právem zlatou medaili. Zuzana Černá a Emma Ďuricová obsadily obě páté místo. 

Ve čtyřhře dívek Elen Perníková s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice) také jasně vládly, když ve finále přehrály naše děvčata Zuzanu Černou s Emmou Ďuricovou ve dvou setech 21:7, 21:13 a pro Elen to bylo již druhé zlato. 

Kompletní hetrik Elen završila ve smíšené čtyřhře, kde s Jaroslavem Rothbauerem (SK Dobrá Voda u ČB) také nenašli přemožitele a jasně smíšenou čtyřhru ovládli. Páté místo vybojovali Zuzana Černá s Tobiášem Opálkou (TJ Sokol České Budějovice) a Emma Ďuricová s Vojtěchem Kašínem (TJ Sokol České Budějovice).

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra dívky: 1. Elen Perníková, 5. Emma Ďuricová, Zuzana Černá

Čtyřhra dívky: 1. Elen Perníková - Šárka Dvořáková, 2. Emma Ďuricová - Zuzana Černá

Smíšená čtyřhra: 1. Elen Perníková - Jaroslav Rothbauer (SK Dobrá Voda u ČB), 5. Zuzana Černá - Tobiáš Opálka (TJ Sokol České Budějovice), Emma Ďuricová - Vojtěch Kašín (TJ Sokol České Budějovice)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio