Domů > Turnaje > Výsledky

18.2.23 GPA U19, Pardubice

O víkendu 18. a 19. února se v Pardubicích odehrál celostátní turnaj GPA kategorie U19, na kterém se z našich představily Eva Fišerová, Eliška Mikešová a Kristýna Kozáková.

Ve dvouhře dívek nejlepšího výsledku dosáhla Eva Fišerová, když si v prvním kole poradila s Adélou Fridrichovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice). Ve druhém kole pak Eva nestačila na Karolínu Kalkušovou (Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou), které podlehla 18:21, 15:21 a skončila celkově devátá. Eliška Mikešová v prvním kole nestačila na Annu Kuchovou (TJ Montas Hradec Králové) 12:21, 11:21 a Kristýna Kozáková podlehla Lucii Paterová (MTAC Praha) 21:11, 13:21, 12:21. Eliška s Kristýnou skončili na dělené sedmnácté pozici. 

Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou přehrály v prvním kole čtyřhry dvojici Adéla Fridrichová - Aneta Šverclová (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 21:17, 18:21, 21:10. Ve čtvrtfinále pak holky nestačily na nasazené jedničky Vandu Sedláčkovou - Ivanu Treperovou (SK Prosek Praha) dvakrát 13:21 a skončily páté. Eliška Mikešová s Malvínou Skrčenou (BaC Kladnou) v prvním kole nestačily na dvojici Karolína Fišerová - Zuzana Hrdinová (BK TJ Baník Most - Badminton Akademie Olomouc) po výsledku 21:16, 19:21, 16:21 a umístily se na devátém místě. 

Ve smíšené čtyřhře Eliška Mikešová s Adamem Srncem (SK Hamr) v prvním kole porazili pár Josef Fošum - Anna Kuchová (TJ Sokol Křemže - TJ Montas Hradec Králové) po setech 21:10, 21:23, 21:15. O postup do čtvrtfinále podlehli výsledkem 9:21, 17:21, 20:22 s Adamem Králem a Barborou Helešicovou (TJ Sokol Radotín - B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB) a obsadili deváté místo. Stejný výsledek uhráli Eva Fišerová s Michalem Čepelákem (TJ Slovan Vesec), když v prvním kole přehráli pár Filip Čermák - Lucie Šuhajová (BK Kopřivnice - B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB) výsledkem 20:22, 21:15, 22:20. Ve druhém kole pak podlehli Tadeáši Hlubučkovi s Lucií Paterovou (TJ Slovan Vesec - MTAC Praha) poměrem 21:18, 7:21, 8:21. Naopak v prvním kole na soupeře nestačili Kristýna Kozáková s Adamem Kašpárkem (BK Kopřivnice), když v prvním kole podlehli páru Filip Titěra - Amélie Maixnerová (SK Prosek Praha) 8:21, 9:21 a skončili sedmnáctí. 

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra dívky: 9. Eva Fišerová, 17. Eliška Mikešová, Kristýna Kozáková

Čtyřhra dívky: 5. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 9. Eliška Mikešová - Malvína Skrčená (BaC Kladno)

Smíšená čtyřhra: 9. Eliška Mikešová - Adam Srnec (SK Hamr), Eva Fišerová - Michal Čepelák (TJ Slovan Vesec), 17. Kristýna Kozáková - Adam Kašpárek (BK Kopřivnice)

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

2.3.2024

GPB dospělých, Most

2.3.2024

GPB U13, Praha

2.3.2024

GPB U17, Plzeň

3.3.2024

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

4.3.2024

Reprezentační kemp U17, Plzeň

6.3.2024

IS Portugalska, Caldas d.R.

9.3.2024

Mez. turnaj neslyšících, Vídeň

9.3.2024

Regionální výběry U15, Liberec

11.3.2024

Jarní klubové soustředění, ČK

15.3.2024

GPA dospělých, Plzeň

16.3.2024

GPC U15, České Budějovice

16.3.2024

GPC U19, České Budějovice

17.3.2024

OTP 2, České Budějovice

20.3.2024

ICH Polska, Varšava

23.3.2024

GPB U15, Český Těšín

23.3.2024

GPB U19, Liberec

23.3.2024

GPD dospělých, Strakonice

4.4.2024

BEC U17, Český Krumlov

6.4.2024

OTP 3, České Budějovice

9.4.2024

ME dospělých, Saarbrücken

12.4.2024

GPA dospělých, Liberec

13.4.2024

GPA U13, Praha

13.4.2024

GPA U17, Ústí nad Labem

20.4.2024

Reg. výběry U13, Český Krumlov

22.4.2024

OTP 4, Český Krumlov

27.4.2024

GPB dospělých, Plzeň

27.4.2024

Czech Para Open, Brno

28.4.2024

GPC U13, Český Krumlov

28.4.2024

GPC U17, Český Krumlov

4.5.2024

GPA U15, Praha

4.5.2024

GPA U19, Hradec Králové

11.5.2024

Baráž o extraligu

12.5.2024

OTP 5, České Budějovice

18.5.2024

GPB U13, Brno

18.5.2024

GPB U17, Brno

18.5.2024

Bad. konference, Olomouc

18.5.2024

U11, Dobrá Voda u ČB

20.5.2024

OTP 6, Český Krumlov

21.5.2024

Parabadminton, Bahrain

25.5.2024

GPB dospělých, Most

25.5.2024

OPJ U13, České Budějovice

25.5.2024

OPJ U17, České Budějovice

26.5.2024

OPJ U15, Český Krumlov

26.5.2024

OPJ U19, Český Krumlov

30.5.2024

Yonex Czech Youth Int., Praha

1.6.2024

MČR veteránů

8.6.2024

GPB U15, Vendryně

8.6.2024

GPB U19, Český Krumlov

8.6.2024

GPC U13, Tábor

15.6.2024

Valná hromada ČBaS, Praha

23.6.2024

LODM, České Budějovice

28.7.2024

Summer Camp I, Český Krumlov

4.8.2024

Summer Camp II, Český Krumlov

25.8.2024

Letní klubové soustředění, ČK

27.12.2024

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2024

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio