Domů > Aktuality

1.10.19 - OPJ U17 - MEDAILOVÉ ŽNĚ NAŠICH HRÁČŮ

V sobotu 28. září se v českobudějovické sokolovně odehrál postupový turnaj OPJ kategorie do 17 let, kterého se účastnila početná skupina našich badmintonistů.

Krumlovští ovládli hned čtyři z pěti disciplín. Teď už popořadě. Nejúspěšnějším hráčem turnaje byl Adam Ječmínek, který zvítězil s Lindou Šmikmátorovou ve smíšené čtyřhře a s Adamem Marťánem ve čtyřhře. K tomu přidal ještě stříbro ve dvouhře. Linda k zlaté medaili ze smíšené čtyřhry přidala ještě zlato ze čtyřhry s Viktorií Hulcovou. Ve dvouhře chlapců překvapivě vyhrál Patrik Fuciman a bronz pak bral Adam Marťán. Ve dvouhře dívek se nejlépe umístila Jolana Hulcová, když nakonec brala třetí místo. Druhé místo ve čtyřhře chlapců vybojoval Jakubu Šober s Davidem Dvořákem (TJ Sokol ČB), třetí místa pak shodně brali dvojice Jan Nepivoda - Jiří Šmikmátor a Kristián Kuzdas - Patrik Fuciman. Ve čtyřhře dívek pak bronzové medaile braly Jolana Hulcová s Barborou Nepivodovou.

Všem hráčkám a hráčům k předvedeným výkonům blahopřejeme!!