Domů > Aktuality

12.7.20 – LIPNO SPORT FESTIVAL 2020 S BADMINTONEM!

Od soboty 15. do soboty 22. srpna se v Lipně nad Vltavou uskuteční 9. roční Lipno Sport Festivalu, kde náš klub bude 4 dny prezentovat badminton. 

K vidění bude na beach kurtu například Airbadminton i normální badminton nebo různé soutěže s raketou a podáním na terč, a to za doprovodu trenérů klubu Radka Votavy, Jiřího Frendla, Iva Černého nebo nejlepších deblistů České republiky Tomáše Švejdy a Jaromíra Janáčka a dalších hráčů klubu.

Vedle badmintonu budou na Lipně další sporty a zajímavé doprovodné programy spolu se sportovními hvězdami Kateřinou Neumannovou, Václavem Chalupou a dalšími. Vrcholem doprovodného programu pak bude koncert zpěvačky Anety Langerové.

Badminton na Lipno Sport Festivalu:

15.8.2020 (sobota)

 • Airbadminton - Beach kurt, Hledáme badmintonové talenty, možnost vyzkoušet badminton / air badminton, dvojnásobní mistři ČR ve čtyřhře a 74. pár světového žebříčku Jaromír Janáček / Tomáš Švejda, Soutěže - rychlost švihu s badmintonovou raketou a podání na terč, Radek Votava - hlavní trenér klubu, 7x trenér roku ČR

18.8.2020 (úterý)

 • Airbadminton - Beach kurt, Hledáme badmintonové talenty, možnost vyzkoušet badminton / air badminton, trenér mládeže Ivo Černý a děti SKB Český Krumlov, Soutěže - rychlost švihu s badmintonovou raketou a podání na terč, Jiří Frendl - úspěšný trenér mládeže a zakladatel SKB ČK

19.8.2020 (středa)

 • Airbadminton - Beach kurt, Hledáme badmintonové talenty, možnost vyzkoušet badminton / air badminton, trenér mládeže, Ivo Černý a děti SKB Český Krumlov, Soutěže - rychlost švihu s badmintonovou raketou a podání na terč

22.8.2020 (sobota)

 • Airbadminton - Beach kurt, Hledáme badmintonové talenty, možnost vyzkoušet badminton / air badminton, dvojnásobní mistři ČR ve čtyřhře a 74. pár světového žebříčku Jaromír Janáček / Tomáš Švejda, Soutěže - rychlost švihu s badmintonovou raketou a podání na terč, Radek Votava - hlavní trenér klubu, 7x trenér roku ČR

program Lipno Sport Festivalu 2020

webové stránky akce

Hlavní partneři

 • Město Český Krumlov
 • Olier
 • Swietelsky
 • Balcar
 • Český badmintonový svaz
 • Energo Český Krumlov
 • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio