Domů > Aktuality

13.12.22 - VÁCLAV PŮLPÁN NA PODZIM OVLÁDL U11

Letos na podzim, konkrétně 12. listopadu a 10. prosince se v Dobré Vodě u Českých Budějovic odehrály krajské turnaje dvouher kategorie U11, kterého se zúčastnily naše naděje.

Nejvýraznější stopu na obou turnajích zanechal Václav Půlpán, který jak na listopadovém, tak na prosincovém turnaji nenašel žádného přemožitele a oba turnaje zvítězil. Josef Janoušek si z turnajů odváží jedno deváté a jedno osmé místo. Václav Pilný se zúčastnil pouze prvního turnaje, na kterém obsadil osmou příčku.

Mezi děvčaty Anna Dvořáková brala na prvním turnaji bronz a na druhém páté místo. V prosincovém klání vybojovala bronzovou medaili Beáta Rehbergerová. Isabela Svitáčková na listopadovém turnaji brala osmou příčku a prosincovém si o dvě místa polepšila a skončila celkově šestá. Na prvním turnaji dále skončila na devátém místě Nella Harsová, na jedenáctém místě Sofie Perníková a dvanáctá skončila Eliška Harsová. Denisa Jílková se účastnila pouze prosincového turnaje, na kterém obsadila osmou pozici.