Domů > Aktuality

VÝZVA PRO VŠECHNY - SPOLEČNĚ DO TOKIA!!

Návrat do tréninku!? Na ten si bohužel budeme muset ještě chvilku počkat, ale v rámci iniciativy trenéra Radka Votavy ve spolupráci se čtyřmi dalšími hlavními trenéry klubů BK 1974 DELCATAR Benátky nad Jizerou, Badminton Rychnov nad Kněžnou, MTAC Praha, BAC Kladno, jsme si pro nás všechny vytvořili VELKOU VÝZVU!

Letní olympijské hry 2021 se letos uskuteční v japonském Tokiu na přelomu července a srpna. Zvládneme společnou aktivitou cestu z Prahy do Tokia? Celkem potřebujeme zdolat 12 113 km. Zapojit se může každý, hráči, jejich sourozenci, rodiče či prarodiče. Jako příprava pro „brzký“ návrat do tréninků je úkolem být aktivní a v pohybu. Zařaďte tak sportovní aktivitu (běh, kolo, chůze), zapište kilometry a pošlete na e-mail radek.votava@mybox.cz ve tvaru: 

  • Datum aktivity, jméno a příjmení, aktivita, vzdálenost v kilometrech, čas zapsaný v minutách. 
  • Příklad: 18. 4. 2021, Radek Votava, chůze, 11 km, 120 minut.

Všechno včetně zbývajících kilometrů do Tokia bude zaznamenáváno v tabulce.

Soutěžíme mezi sebou o ceny pro nejlepšího chodce, běžce, cyklistu. Když se bude dařit, tak se z „společně do Tokia“ probudí i soutěž, který z klubů tam bude první Čeká nás náročný cíl, ale společně to zvládneme. Buďme aktivní, poctiví a přejeme hodně štěstí!

I nadále nám můžete posílat z Vašich aktivit / z cesty do Tokia fotografie nebo videa. Nejenže je rádi zveřejníme, ale hlavně nám vždy udělá radost vidět Vás při různých pohybových aktivitách a zároveň se budeme tak skvěle motivovat pro co největší aktivitu (nejvíce kilometrů 😊)!

Celá akce je popsaná ZDE

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio