Domů > Aktuality

15.12.17 - BADMINTONOVÝ TURNAJ PRO ARMÁDU 2017

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 se v krumlovské hale konal již tradiční turnaj pro Vojenské zařízení 6817 Boletice. Celkem 19 účastníků (10 mužů, 6 žen a 3 děti) odehrálo ve dvou kategoriích ve dvouhrách 5-6 zápasů.

K vidění byl napínavý, kreativní a velice bojovný badminton hraný v duchu přátelství a džentlmenství a to vše za velení Ivy Janáčkové s Hankou Milisovou, které měly turnaj a všechny účastníky na povel (smajlík). A šlo ji to, jako vždy, skvěle. Oběma moc děkujeme. Velké poděkování si zaslouží Ondra Král, Tomáš Soták a Jára Jelínek, i bez nich by nebyl turnaj tak pěkně zorganizovaný.

A jak to nakonec dopadlo?

Mužský turnaj s naprostou převahou ovládnul Michal Jílek, který zvítězil s bodovým ziskem 34 bodů. Druhého Martina Petra, který si vybojoval celkem 24 bodů, porazil 11/2, 11/8. Třetí místo se ziskem 22 bodů vybojoval Petr Michalík.

Ve dvouhře žen celkově zvítězila se ziskem 21 bodů Eliška Čudová. Druhé místo si vybojoval David Kopřiva se ziskem 18 bodů, který vítězce sebral jeden set (4/11, 11/10). Třetí místo patří s bodovým ziskem 17 bodů Květě Novákové.

Všem účastníkům děkujeme za účast a opravdu velké nasazení, vítězům a medailistů blahopřejeme.

Věříme, že se ve sportovní hale potkáme i koncem roku 2018.

Konečné pořadí:

Muži: 1. místo Michal Jílek (34 bodů), 2. místo Martin Petr (24 bodů), 3. místo Petr Michalík (22 bodů)

Ženy / děti: 1. místo Eliška Čudová (21 bodů), 2. místo David Kopřiva (18 bodů), 3. místo Květa Nováková (17 bodů)