Domů > Aktuality

2.12.21 - MČR A OLIVER CZECH U17 KLEPOU NA DVEŘE

Od soboty 4. prosince začne v českokrumlovské sportovní hale pětidenní kolotoč dvou turnajů kategorie U17.

O víkendu 4. a 5. prosince se nejlepší hráči do 17ti let utkají o tituly Mistrů ČR v jednotlivých disciplínách a hned od pondělí 6. do středy 8. prosince budou bojovat o ty mezinárodní tituly na OLIVER Czech U17 International, který tento rok slaví páté výročí. 

Současná situace v době pandemie coronaviru není šťastná, ale aktuální opatření nebrání tomu, aby se oba turnaje uskutečnily a organizační tým SKB Český Krumlov dělá maximum pro to, aby vše proběhlo v pořádku. „Je to pro nás výzva, a i v tento okamžik je tu mnoho neznámých a můžeme čekat mnohou improvizaci těsně před nebo i v průběhu obou turnajů. Ale podstatné je připraveno. Halu začneme připravovat dnes po 22. hodině a během pátku budeme pokračovat. Určitě zvládneme i odtrénovat páteční klubové tréninky. Ty si děti na kobercích v připravené hale určitě užijí. Vše okolo přihlášek / odhlášek a přípravy obou turnajů má pod kontrolou Michal Hubáček, který letos nahradil již tradičního vrchního rozhodčího našeho turnaje, Honzu Koláře. Michal je šikula a myslím si, že nám to funguje. To samé mohu s radostí říct o našem organizátorském týmu. Aktuálně je nejvíce zapřažená Hanka Milisová, která řeší ubytování a připravuje vše pro akreditaci účastníků včetně řešení finančních záležitostí. Ale pracují všichni a stavění haly nás tradičně semkne. Všem za nás přeji klidnou cestu do Českého Krumlova, už žádné „Covid příhody” a již dopředu Vás chci požádat o spolupráci s ohledem na aktuální situaci. Věřím, že společně vše zvládneme a hráči a hráčky, o které jde nejvíce, budou spokojení. To také bude nejlepší poděkování všem sponzorům a partnerům turnaje v čele s Českým badmintonovým svazem, Badminton Europe, městem Český Krumlov, Jihočeským krajem, firmami Berner a Profibaustoffe a mnoha dalšími, a také všem nadšeným organizátorům. Vzhůru do boje, jak na kurtu, tak v přípravě. Badminton je hra plná improvizací, tak ať nám to vše pěkně funguje!”

Na mistrovství ČR je přihlášeno 92 hráčů z celé české republiky včetně užší špičky a bronzových medailistů ze zářijového ME U17. Z našeho klubu se MČR zúčastní Patrik Fuciman, Eliška Mikešová, Kristýna Kozáková.

Vše o mistrovství České republiky na našem webu a webu ČBaS.

Mezinárodní turnaj, stejně jako v roce 2020, je oproti minulým rokům také poznamenán pandemií a na startovním poli je to hodně vidět. Do turnaje se přihlásilo celkem 98 hráčů z České republiky, Slovenska, Anglie, Německa, Maďarska, Polska, Švédska a Izraele. Ve dvouhře chlapců je přihlášeno 46 hráčů, ve dvouhře dívek 49 hráček, ve čtyřhře chlapců a čtyřhře dívek po 19 dvojicích a ve smíšené čtyřhře je přihlášeno 35 párů.

Vše o OLIVER Czech U17 International 2021 na našem webu.

Z našeho klubu se na mezinárodním turnaji představí Patrik Fuciman, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Kristýna Kozáková, Denisa Půlpánová a Tereza Pavlyková.

V poslední řadě je třeba poděkovat všem, kteří se na organizaci obou akcí podílejí, také všem sponzorům v čele s městem Český Krumlov, Jihočeským krajem, Českým badmintonovým svazem, firmami OLIVER a Berner.

 

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio