Šestice našich hráčů Tomáš Švejda, Jan Oros, Adam Marťán, Adam Tancer, Linda Šmikmátorová a Michaela Štronerová se vypravila na Mistrovství České republiky své věkové kategorie do Heřmanova Městce.
S největšími medailovými ambicemi jel do východočeského města určitě Tomáš Švejda, pro něhož stejně jako pro Jana Orose bylo mistrovství i posledním v kategorii U15.
Ve skvělé formě hrající Tomáš Švejda své ambice proměnil ve zlatý hattrick.
Ve dvouhře a smíšené čtyřhře nenechal nikoho na pochybách a při neúčasti spolufavorita Jana Janoštíka ze Sokola České Budějovice, který v týdnu před MČR onemocněl, jasně zvítězil.
Jediný otazník byl ve čtyřhře, ve které nastoupil se svým klubovým spoluhráčem Honzou Orosem. Oběma se podařilo najít společný rytmus a tak kromě dovršení Tomášovo zlatého hetricku se ze životního úspěchu a skvělého zážitku mohl radovat i Honza Oros.
I ostatní hráči zaslouží pochvalu za předvedené výkony. A protože v této věkové kategorii zůstávají i v příštím roce, věříme, že při tréninkové píli dokáží dojít pro medailové umístění na příštím mistrovství.
BLAHOPŘEJEME!
... výsledky ...
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio