Domů > Aktuality

25.3.18 - FZ CZECH U17 INTERNATIONAL – DRUHÝ ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE V KRUMLOVĚ!

Po uzávěrce přihlášek a rozlosování jsme moc rádi, že se do českokrumlovské sportovní haly sjedou špičkoví hráči z nejrůznějších koutů Evropy. Obdrželi jsme celkově 126 přihlášených hráčů a hráček z 11 zemí.

Na druhém ročníku FZ FORZA Czech U17 International budeme pozorně sledovat výkony nejenom nejlepších hráčů z Rumunska, Rakouska, Polska, Belgie, Slovenska, Německa, Běloruska, Ukrajiny, Lotyšska a Chorvatska, ale i domácí špičky. Mezi favority turnaje pánské dvouhry patří bezpochyby první dva nasazení hráči, oba dva z Jihočeského kraje, první nasazený a čtvrtý hráč evropského žebříčku Jan Janoštík ze Sokola České Budějovice a dvojka, náš Tomáš Švejda (24. hráč evropského žebříčku), kteří společně spojí sílu i ve čtyřhře chlapců, ve které je Honza na 6. místě v Evropě a Tomáš na místě 2. Jako jeden z nejvýše postavených páru v evropském žebříčku U17 budou usilovat o vítězství! Ve dvouhře juniorek to bude momentálně 4. hráčka evropského žebříčku do 17 let, Češka Kateřina Zuzáková z klubu BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou.

Z našeho klubu se mimo jiné kromě Tomáše zúčastní čtyři další hráči Linda Šmikmátorová, Barbora Kortusová, Adam Ječmínek a Adam Marťán, pro které to bude na turnaji této kvality premiéra! Z takové účasti, i když tento kalendářní rok nepatří mezi ty před Mistrovstvím Evropy, nelze jinak než mít velkou radost.

Radek Votava k účasti a přípravám dodává: "Je pro nás čest, že budeme moct prezentovat kvalitní badminton i při druhém ročníku. Teď nás ovšem čekají 2 týdny náročné práce, abychom zajistili pro hráče co možná nejlepší podmínky. Máme připravené pěkné poháry a věcné ceny. Těšit se můžete stejně jako minulý rok na live-stream od firmy JAZA STREAM. Hrát se bude míči VIP, které pro turnaj dodává firma FZ FORZA Česká republika. Pro všechny hráče máme připravený pitný režim a pěkný dárek jako vzpomínku na město Český Krumlov a tento turnaj. Žádná akce se ale nepovede udělat bez sponzorů a partnerů klubu nebo přímo turnaje. Těmi hlavními jsou město Český Krumlov, Jihočeský kraj, kde jsme požádali o dotaci a čekáme, zda nám bude přidělena, FZ FORZA Česká republika a Český badmintonový svaz. Ten na turnaj delegoval v čele s vrchním rozhodčím Janem Kolářem 8 vyškolených rozhodčích a pomáhá nás se streamem a propagací. Ale nejsou to jenom tito tři hlavní partneři. Firma BERNER pro vás připravila věcné ceny, firma Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici přispěla na ceny a firma Balcar spol. s r.o. pomohla vytvořit a zajistit dárky pro každého účastníka. Důležití jsou ale všichni partneři klubu, díky kterým se může zejména naše mládež nejenom kvalitně připravovat na turnaje nebo se sportovně skvěle vyžít, ale díky kterým můžeme optimisticky myslet na pořádání akcí, jako je tento a další významné klubové turnaje a zároveň tím zviditelňujeme naše krásné město. V neposlední řadě nejde takovou akci připravovat bez kvalitního týmu, který tvoří Hanka Milisová, která má na starost akreditaci, stará se o ubytování, startovné a komunikuje s účastníky. Jaromír Janáček pomáhá s veškerým zařizováním, jako jsou ceny, pitný režim, aby byly vlajky, pomáhá s prezentací na webu atd. Tomáš Soták vytvořil plakát, spravuje společně s Tomášem Švejdou facebookový profil turnaje, přímo na turnaji bude pořizovat fotky a spolupracovat s ČBaS na propagaci na webech a instagramu. Sabina Milová má na starost přípravu haly a to je také řádná kopa práce, kterou si jen málokdo, kdo nic takového nedělal, neumím možná ani přestavit. Ondřej Král se také zapojí s úderem přípravy haly a je k ruce pro překlady do angličtiny a věcí okolo zařizování. Tomáš Švejda, tvář turnaje, bude klub reprezentovat hlavně na kurtu. Ale i on se velice aktivně zapojuje do příprav. Důležití lidé jsou Lenka Soběslavská se Sabinou Milovou (maminkou), které budou připraveny zahnat hlad a žízeň všech účastníků a budou dbát na to, aby v hale vše fungovalo, jak má. To je jen částečný výčet lidí a práce, která je potřeba udělat, aby se vůbec mohlo hrát. Všem vám moc děkuji a přeji nám všem, aby se turnaj povedl na jedničku a aby se hráčům u nás líbilo a hrálo dobře.“

Těšíme se na vás v Českém Krumlově!

Organizační tým SKB Český Krumlov

FZ CZECH U17 INTERNATIONAL – FOR THE SECOND TIME IN CESKY KRUMLOV

It´s our pleasure to announce that we recieved a lot of entries from different corners of Europe. In total 126 players from 11 countries will take part in the tournament.

We are looking forward to watch not only the players from Romania, Austria, Poland, Belgium, Slovakia, Germany, Belarus, Ukraine, Latvia and Croatia, but mainly the homeground players. Men´s singles favourites are two highest seeded players from Czech republic. Jan Janostik (4th player in European U17 ranking) and homegrown Tomas Svejda (24th player in European U17 ranking). Both players will unify their forces together in men´s doubles, with hope for the title. Jan is ranked 6th player and Tomas currently occupying 2nd position in European U17 men´s doubles ranking. Another badminton player from Czech Republic, Katerina Zuzakova (ranked 4th in European U17 women´s singles), will be striving for gold in women´s singles discipline.

Among Svejda, there will be more local club representatives (Linda Šmikmátorová, Babora Kortusová, Adam Ječmínek and Adam Marťan). For them it is going to be their premiere at the tournament of such quality.

Radek Votava´s comments on participation and tournament preparations: „It is an honor for us to present badminton of such quality once again. In the upcoming two weeks we will endevour to provide the best possible conditions. We can say with delightment, that company JAZA STREAM will be live-streaming the matches. Players will use FZ Forza VIP shuttles provided by company FZ Forza Czech Republic. Soft drinks and small gift will be ready for each participant as a reminiscence of the Cesky Krumlov as well as of the tournament. It would be impossible to prepare the event without sponsors and partners of our club. The main partners are the city of Cesky Krumlov, South Bohemian region (where we applied for the grant), FZ FORZA Czech Republic and Czech badminton federation (helping us with the referees, live-stream and media campaign). However it´s not only about the general sponsors. The companies BERNER, Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici and Balcar s.r.o. have donated the prizes and small gifts for the players. All the club partners are crucial in development of our youth players and tournament organising.

Last but not least, i would like to express my gratitude towards the whole organising team. Hana Milisová takes care of accreditation, acommodation, entry fees and comunication with participiants. Jaromír Janáček helps with  the management and website administration. Tomáš Soták will be taking photos and will cover tournament multimedia promotion, cooperating together with Czech badminton federation. Sabina Milová is responsible for preparing the hall. Ondřej Král will help with hall preparations and article translations. Tomáš Švejda will be presenting our club mainly on the court and is also involved in the preparations. Important people are also Lenka Soběslavská and Sabina Milová (mum). They will be ready in lunch-room to take care about everyone´s hunger and  thirst. This is only a partial list of people and the work that needs to be done for this tournament. I would like to thank all the assistants and I hope the players will enjoy this event.“

We are looking foward to you in Český Krumlov!

... MORE ABOUT TOURNAMENT ...

 

Propozice

19.10.2019

Czech Talent, ČK

19.10.2019

GPC U17, Tábor

19.10.2019

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

20.10.2019

kemp Talent Teamu, Nymburk

26.10.2019

Extraliga, 1. kolo

26.10.2019

Družstva žáci kvalifikace, ČB

27.10.2019

Extraliga, 1. kolo

30.10.2019

IS Maďarska, Budepast

2.11.2019

MČR U17, Ostrava

2.11.2019

OPJ U13, Český Krumlov

5.11.2019

soustředění OTP, Český Krumlov

6.11.2019

školení trenérů BWF, ČK

9.11.2019

MČR dr. žáků, Brno

9.11.2019

GPC dosp., Strakonice

16.11.2019

GPC U15, České Budějovice

16.11.2019

KPDD 1.tř J-Z

17.11.2019

Minibadminton, České Budějovice

23.11.2019

MČR dr. dorostu, Brno

23.11.2019

GPC U13, České Budějovice

30.11.2019

Extraliga, 2. kolo

30.11.2019

GPD U15, Tábor

1.12.2019

Extraliga, 2. kolo

4.12.2019

soustředění OTP, Český Krumlov

7.12.2019

MČR U13, ČK

7.12.2019

KPDD 1.tř J-Z

8.12.2019

GPC U19 - postupový

14.12.2019

MČR U19, Orlová

14.12.2019

pohár družstev, ČB

14.12.2019

GPD dosp., Vodňany

27.12.2019

Klub. soustředění, ČK

30.12.2019

Předsilvestrovský turnaj, ČK

1.1.2020

Novoroční výstup na Kleť

6.1.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

11.1.2020

GPA dosp., Č.Těšín

18.1.2020

Extraliga, 3. kolo

18.1.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

19.1.2020

Extraliga, 3. kolo

25.1.2020

GPA U13, Praha

25.1.2020

OPJ dosp., Český Krumlov

25.1.2020

GPA U19, Praha

31.1.2020

MČR dosp.

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

22.4.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio