Domů > Aktuality

29.7.17 - DAVID PARKOS VÍTĚZEM KŘEMEŽSKÉHO POHÁRU

Badminton v Křemži!

TJ Sokol Křemže oddíl badmintonu uspořádal v sobotu 22. července již 26. ročník Křemežského poháru čtyřher, na který se přihlásilo celkem 28 hráčů a hráček z badmintonových klubů našeho kraje, České republiky, ale třeba i z Dánska.

Náš klub a hlavně sebe na turnaji reprezentoval David Parkos, který společně Phan Van Than ze Strakonic turnaj po skvělých výkonech celkově vyhráli.

Dál už popisuje turnaj David sám:

Můj plán dát si od beďasu letní pauzu ztroskotal poté, co mě postrčila jedna pěkná kočka. A tak jsem dorazil do Křemže, kde se sešlo 28 hráčů včetně několika opravdových mistrů tohoto sportu. Los byl více než příznivý - spoluhráč Peťa (Phan Van Than) byl prostě super a tak jsme postupně porazili 5 dvojic ve 2. skupiněpo 7 týmech a důležitá remíza s párem Kavan, Bednář ml. nás posunula do finále. Celý den se hrálo na 2 singlových kurtech, ale finále už proběhlo na hóooodně širokém deblovém, což se ukázalo jako naše výhoda a nedali jsme vítěznému dánskému páru 1. skupiny Anna a Peter Mouritsen  žádnou šanci a zlatý pohár míří do Českého Krumlova / Strakonic.

Nic není zadarmo - přeju všem pěkné léto (smajlík)!

Autorem fotografií je Sokol Křemže. Děkujeme!