Domů > Aktuality

3.11.19 - OPJ U13 - PŘEBORNICÍ EVA FIŠEROVÁ

V sobotu si v Českokrumlovské sportovní hale dalo dostaveníčko 34 chlapců a dívek z 5 klubů Jihočeské oblasti. A bylo o co hrát, protože na závěr turnaje se rozdávalo 5 sad medailí pro nejlepší jihočeské badmintonisty v kategorii mladší žáci.

Přebornické tituly si vybojovali ve dvouhrách Jakub Bouberle (Sokol Vodňany), který ve finále porazil našeho Matyáše Puffra a naše Eva Fišerová, která ve finále porazila Barboru Bouberlovou (Sokol Vodňany).

V párových disciplínách putují přebornické tituly do Vodňan a Českých Budějovic.

Smíšenou čtyřhru vyhrávají hráči Sokola Vodňany Jakub Bouberle / Barbora Bouberlová, kteří ve finále porážejí naše Dennise Pražáka s Evou Fišerovou.

Ve čtyřhře juniorů vítězí dvojice Kryštof Klíma / Tobiáš Zubr ze Sokola České Budějovice, kteří ve finále porážejí naši dvojici Matyáš Pufr / Lukáš Círek.

Obdobný scénář psala i čtyřhra dívek, když ve finále nestačily naše Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou na Barboru Bouberlovou s Barborou Kubákovou (Sokol Vodňany / Sokol ČB).

Z našich na medaile ještě dosáhli Michal Marťán, David Šváb, Tereza a Pavlyková, Denisa Půlpánová, Laura Hamplová a Bára Krištofová.

Turnaj, který spolupořádá s naším klubem Jihočeský badmintonový svaz, proběhl za finanční podpory Jihočeského kraje. Děkujeme.

I náš klub přidal ruku k dílu, když do OPJ U13 věnoval badmintonové míče OLIVER APEX 100, kterými na přeboru odehrálo všech 71 zápasů.

Přebor proběhnul za pečlivého dozoru a mravenčí práce vrchního rozhodčího, kterým byl Ivo Černý a jeho pomocníků Elišky Mikešové a Patrika Fucimana. Děkujeme.

Vítězům a všem medailistům blahopřejeme!