Na konci února a začátku března se naši hráči představili na dvou celostátních turnajích GPB – v Plzni (U13) a v Brně (U19). Oba turnaje přinesly výborné výsledky, cenné zkušenosti a hned několik medailí.
GPB U19 – Brno
V Brně se dařilo Vanesse Pražákové, která vybojovala dvě stříbrné medaile – ve dvouhře juniorek a ve čtyřhře s Lucií Tománkovou. Ve smíšené čtyřhře přidala ještě páté místo po boku Marka Vybírala.
GPB U13 – Plzeň
V Plzni zazářila Isabela Svitáčová, která získala dva zlaté tituly – ve čtyřhře dívek s Emmou Kyselovou a ve smíšené čtyřhře s Tadeášem Hladíkem. Petr Ondrák přidal solidní výsledky ve dvouhře (sedmnácté místo), ve čtyřhře se Zdeňkem Jersonem obsadil deváté místo a startoval také v mixu.
Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme k dosaženým výsledkům!
... GPB U19 - VÝSLEDKY ...
... GPB U13 - VÝSLEDKY ...







|
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio