II. liga Jižní Čechy 2023/2024 - 2. místo
V této sezóně se podařilo složit naše druhé družstvo "B" a zkušené borce doplnilo aktivní mládí. Jsme velice rádi, že po mnohaleté pauze můžeme hrát oficiální soutěž družstev, ve které se letos sešlo pět krajských družstev.
Složení našeho družstva:
- Petr Jurný, Dennis Pražák, Petr Jurný st., Roman Hnilička, Jirka Novotný, Pavel Dvořák
- Eva Fišerová, Kristýna Kozáková
Termíny:
14.10.2023 - 1. kolo, Vodňany
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "B" 6:1
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Vodňany 2:6
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "A" 3:5
- SKB Český Krumlov - SK Badminton Tábor 4:4
16.12.2023 - 2. kolo, Vodňany
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "B" 4:4
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Vodňany 6:2
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "A" 1:7
- SKB Český Krumlov - SK Badminton Tábor 8:0
28.1.2024 - 3. kolo, Tábor
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "B" 7:1
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Vodňany 5:3
- SKB Český Krumlov - TJ Sokol Křemže "A" 3:5
- SKB Český Krumlov - SK Badminton Tábor 7:1
Celkové výsledky:
- TJ Sokol Křemže „A“ - 36 bodů
- SKB Český Krumlov „B“ - 26 bodů
- TJ Sokol Vodňany - 25 bodů
- SK Badminton Tábor - 18 bodů
- TJ Sokol Křemže „B“ - 15 bodů
24.3.2024
GPB U19, Liberec
23.3.2024
GPB U15, Český Těšín
22.3.2024
ICH Polska, Varšava
17.3.2024
GPA dospělých, Plzeň
16.3.2024
GPC U19, České Budějovice
16.3.2024
GPC U15, České Budějovice
9.3.2024
Regionální výběry U15, Liberec
9.3.2024
Mez. turnaj neslyšících, Vídeň
8.3.2024
IS Portugalska, Caldas d.R.
3.3.2024
GPB U17, Plzeň
2.3.2024
GPB U13, Praha
28.2.2024
German Open, Mülheim a/d/R
25.2.2024
Extraliga 4. kolo, Český Krumlov
Badminton pro veřejnost
1.4.2024
Repre. kemp dosp., Plzeň
4.4.2024
BEC U17, Český Krumlov
6.4.2024
OTP 3, České Budějovice
9.4.2024
ME dospělých, Saarbrücken
12.4.2024
GPA dospělých, Liberec
13.4.2024
GPA U13, Praha
13.4.2024
GPA U17, Ústí nad Labem
13.4.2024
U11, Dobrá Voda u ČB
17.4.2024
FS Slovenska, Bratislava
20.4.2024
Reg. výběry U13, Český Krumlov
20.4.2024
U9, U11, Vodňany
22.4.2024
OTP 4, Český Krumlov
24.4.2024
BWF Thomas Cup, Chengdu
26.4.2024
Yonex Bozner Cup U17, Bolzano
27.4.2024
GPB dospělých, Plzeň
27.4.2024
Czech Para Open, Brno
28.4.2024
GPC U13, Český Krumlov
28.4.2024
GPC U17, Český Krumlov
3.5.2024
Austrian U17 Open, Dornbirn
4.5.2024
GPA U15, Praha
4.5.2024
GPA U19, Hradec Králové
4.5.2024
GPD U13, U15, U17+U11, ČB
11.5.2024
Baráž o extraligu
12.5.2024
OTP 5, České Budějovice
18.5.2024
GPB U13, Brno
18.5.2024
GPB U17, Brno
18.5.2024
Bad. konference, Olomouc
18.5.2024
U11, Dobrá Voda u ČB
20.5.2024
OTP 6, Český Krumlov
21.5.2024
Parabadminton, Bahrain
25.5.2024
GPB dospělých, Most
25.5.2024
OPJ U13, České Budějovice
25.5.2024
OPJ U17, České Budějovice
26.5.2024
OPJ U15, Český Krumlov
26.5.2024
OPJ U19, Český Krumlov
30.5.2024
Yonex Czech Youth Int., Praha
1.6.2024
MČR veteránů
8.6.2024
GPB U15, Vendryně
8.6.2024
GPB U19, Český Krumlov
8.6.2024
GPC U13, Tábor
15.6.2024
Valná hromada ČBaS, Praha
23.6.2024
LODM, České Budějovice
28.7.2024
Summer Camp I, Český Krumlov
4.8.2024
Summer Camp II, Český Krumlov
25.8.2024
Letní klubové soustředění, ČK
27.12.2024
Zimní klubové soustředění, ČK
30.12.2024
Předsilvestrovský turnaj, ČK