Domů > Družstva > KPDDo - SKB ČK

Krajský přebor družstev dorostu 2016 .. MČR 3. Místo

V roce 2016 se podle nového rozpisu soutěží Českého badmintonového svazu se nehrály krajské přebory družstev dorostu a na mistrovství České republiky se jednotlivé kluby mohly přihlásit. Náš klub se přihlásil a o víkendu 29. a 30. 10. v Brně vybojoval celkokvé 3. místo.

Složení našeho družstva - Petr Beran, Tomáš Švejda, Jan Oros, Bára Hadáčková, Natálie Filipová, Tereza Milová


Sobota - základní skupina

SKB ČK - Benátky nad Jizerou 5-2

  • Hadáčková / Švejda - Kusá / Tomčík 21/11, 21/12
  • Beran - Pavlíček 21/7, 21/2
  • Švejda - Malý 21/6, 21/6
  • Hadáčková - Zuzáková K. 21/11, 21/15
  • Filipová - Zuzkáková a 9/21, 5/21
  • Beran / Oros - Štěpán / Tomčík 21/11, 21/16
  • Filipová / Milová - Zuzáková K. / Zuzáková K. 4/21, 2/21

SKB ČK - Sokol Radotín Meteor Praha 4-3

  • Hadáčková / Beran - Vacková / Hubáček Matěj 21/9, 21/16
  • Švejda - Synovec 21/17, 21/18
  • Oros - Hubáček Matěj 6/21, 10/21
  • Hadáčková - Vacková 21/12, 21/19
  • Filipová - Mikelová 14/21, 8/21
  • Beran / Švejda - Šercl / Synovec 21/8, 21/19
  • Filipová / Milová - Vacková / Mikelová 17/21, 17/21

Neděle - semifinále

SKB ČK - Sokol Klimkovice 1-4

  • Milová / Oros - Budzelová / Somerlík 4/21, 8/21
  • Beran - Lapáček 21/12, 21/3
  • Švejda - Somerlík 12/21, 11/21
  • Hadáčková - Švábíková 16/21, 21/13, 16/21
  • Filipová - Růžičková 5/21, 4/21
  • Beran / Švejda - Lapáček / Vašátko
  • Filipová / Milová - Budzelová / Švábíková

Neděle - o 3. místo:

SKB ČK TJ Astra Praha Praha 4-0

  • Hadáčková / Beran - Sonnková / Jouda 21/9, 21/5
  • Švejda - Lecian 21/9, 21/14
  • Beran - Fiala 21/17, 21/16
  • Hadáčková - Kobyláková 21/9, 21/10
  • Filipová - Hřebíková
  • Oros / Švejda - Fiala / Kulíšek
  • Filipová / Milová - Kobyláková / Sonnková

Konečné pořadí MČR družstev dorostu:

  1. TJ Sokol Klimkovice
  2. TJ Sokol Polabiny Pardubice
  3. SKB Český Krumlov
  4. TJ Astra ZM Praha
  5. SK Prosek Praha
  6. Sokol Meteor Praha Radotín
  7. TJ Slovan Vesec
  8. TJ Sokol Doubravka
  9. Badminton FSpS MUNI Brno
  10. BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.
  11. BKV Plzeň

Radek Votava k zisku bronzových medailí dodává: "Turnaj nám vyšel skvělé a bronzové medaile jsou velice cenné. Zcela upřímně všem blahopřeji a děkuji za přístup a předvedené výkony. Jsem moc rád, že se nám pro náš klub SK Badminton Český Krumlov a město Český Krumlov podařilo vybojovat překvapivou bronzovou medaili".

... článek ve výsledkách ...

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio