Domů > Družstva > KPDŽ 1. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 1.třídy 2013-2014 .. MČR 1.místo

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV - KPDŽ I. TŘÍDY 

MISTROVSKÝ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV ŽÁKŮ - TITUL SE OPĚT VRACÍ DO ČESKÉHO KRUMLOVA

... fotografie ... 

Letošní mistrovství České republiky družstev do 15 let se konalo v Benátkách nad Jizerou. Náš tým ve složení: Daniela Jakešová, Tereza Markovcová, Lucie Kotyzová, Nicola Siviglia, Marek Jakeš, Martin Sládek, Tomáš Švejda s trenéry Radkem Votavou a Jiřím Frendlem nepatřil mezi horké favority, ale tušili jsme, že může překvapit.

Největší ambice na mistrovský titul měl právě domácí benátecký badminton, který neponechal nic náhodě a urychleně „zahostoval“ Terezu Švábíkovou – nejlepší hráčku této kategorie ze Sokola Klimkovice. K takto posílenému družstvu Deltacar Benátky n. Jizerou a družstvům TJ Orlové - Lutyně a Sokola Židlochovic bylo do základní skupiny nalosováno také krumlovské družstvo.

SKB Český Krumlov – TJ Orlová – Lutyně 6-1

Sládek / Kotyzová – Kočí / Škarková 14/21, 19/21

Siviglia – Blaník 13/21, 21/18, 21/18

Jakeš – Kočí 21/10, 22/20

Jakešová – Škarková 21/11, 21/17

Markovcová – Němcová 21/19, 21/14

Siviglia / Jakeš – Blaník / Poledník 21/9, 21/10

Jakešová / Markovcová - Němcová / Van Coppenolle, Tallulah 21/7, 21/15

SKB Český Krumlov – BK 73 Deltacar spedition Benátky n. Jiz. 3-4

Švejda / Kotyzová – Savin / Zuzáková K. 4/21, 6/21

Siviglia – Savin 17/21, 15/21

Jakeš – Mišutka 22/20, 21/12

Jakešová – Švábíková 16/21, 13/21

Markovcová – Zuzáková A. 15/21, 22/20, 21/17

Siviglia / Jakeš – Mišutka / Štěpánek 21/8, 21/9

Jakešová / Markovcová – Švábíková / Zuzáková K. 5/21, 17/21

SKB Český Krumlov – Sokol Židlochovice 7-0

Jakeš / Jakešová – Vidrmert M. / Srncová 21/6, 21/8

Siviglia – Vidrmert V. 21/3, 21/0

Jakeš – Vidrmert M. 21/3, 21/8

Markovcová – Otáhalová 21/9, 21/11

Kotyzová – Zbořilová 19/21, 21/18, 21/10

Siviglia / Švejda – Vidrmert V. / Šíek 21/9, 21/8

Jakešová / Markovcová – Veselá / Šípková 21/7, 21/6

SEMIFINÁLE: SKB Český Krumlov – Sokol Radotín Meteor Praha 4-3

Sládek / Kotyzová – Šercl / Zdražilová 14/21, 8/21

Siviglia – Hubáček M. 21/17, 21/17

Jakeš – Vašina 21/12, 21/19

Jakešová – Vacková 10/21, 10/21

Markovcová – Typltová 11/21, 12/21

Siviglia / Jakeš – Hubáček M. / Šercl 22/20, 21/14

Jakešová / Markovcová – Vacková / Tylová 21/19, 22/20

FINÁLE: SKB Český Krumlov – BK 73 Deltacar sped. Benátky n. / J. 4-3

Švejda / Kotyzová – Savin / Zuzáková K. 6/21, 7/21

Siviglia – Savin 12/21, 11/21

Jakeš – Mišutka 21/6, 21/17

Jakešová – Švábíková 14/21, 9/21

Markovcová – Zuzáková A. 21/16, 22/20

Siviglia / Jakeš – Mišutka / Štěpánek 21/10, 21/8

Jakešová / Markovcová – Švábíková / Zuzáková K. 10/21, 21/17, 21/18

Konečné pořadí:

1. SKB Český Krumlov

2. BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou

3. Sokol Meteor Praha Radotín

4. Baník Most

5. Polabiny- Pardubice

6. TJ Orlová - Lutyně

7. Sokol Plzeň Doubravka

8. Sokol Židlochovice 

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ 1. TŘÍDY - 1. MÍSTO A POSTUP NA MČR DRUŽSTEV ŽÁKŮ 2014!

Složení našeho družstva:
.. Marek Jakeš, Nicola Siviglia, Martin Sládek

.. Daniela Jakešová, Tereza Markovcová, Lucie Kotyzová, Tereza Milová

Termíny: 16. 3. 2014 - 3. kolo - České Budějovice

Účastníci: Sok.Č.B. „A“, SKB Č.Krumlov „A“, Sokol Křemže

Systém soutěže: ve všech kolech každé družstvo s každým družstvem. 

... 1. KOLO ...
SKB Český Krumlov - Sokol Křemže 5-2
SKB Český Krumlov - Sokol České BUdějovice 6-1
 

...2. KOLO ...
SKB Český Krumlov - Sokol Křemže 5-2
SKB Český Krumlov - Sokol České BUdějovice 4-3

Třetí kolo se již nehrálo. Místo turnaje proběhlo společné soustředění RSC JIŽNÍ ČECHY.

Konečné pořadí:

1. místo - SKB Český Krumlov 12 bodů

2. místo - Sokol České Budějovice 6 body

2. místo - Sokol Křemže 6 body

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio