Krajský přebor družstev žáků I. třídy se letos odehraje pouze jedním turnajem, ve kterém budou o postup na MČR družstev žáků, který se 4. - 5. 4. 2015 odehraje v Hustopečích, bojovat družstva SKB ČK a Sokola ČB.
Složení našeho družstva:
... Nicola Siviglia, Tomáš Švejda, Lukáš Dolanský plus dva mladší hráči
... Lucie Kotyzová, Tereza Milová, Bernadeta Maříková plus dvě maldší hráčky
Sokol České Budějovice "A" - SKB Č. Krumlov "A" 5-2
Šimoník Richard - Siviglia Nicola 4:21, 5:21
Zavadil Filip - Švejda Tomáš 0:21, 8:21
Hadáčková Bára - Milová Tereza 21:6, 21:7
Matoušková Zuzana - Štronerová Michaela 21:6, 21:6
Janoštík Jan / Šimoník Richard - Siviglia Nicola / Tancer Adam 21:17, 22:20
Matoušková Zuzana / Ježková Tereza - Štronerová Micahela / Šmikmátorová L. 21:15, 17:21, 21:18
Janoštík Jan / Hadáčková Bára - Švejda Tomáš / Šmikmátorová Linda 21:6, 21:12
Konečné pořadí:
1. místo Sokol České Budějovice "A" - postup na MČR družstev žáků
2. místo SKB Český Krumlov "A"
24.3.2024
23.3.2024
22.3.2024
17.3.2024
16.3.2024
16.3.2024
9.3.2024
Regionální výběry U15, Liberec
9.3.2024
Mez. turnaj neslyšících, Vídeň
8.3.2024
3.3.2024
2.3.2024
28.2.2024
25.2.2024
1.4.2024
4.4.2024
6.4.2024
9.4.2024
12.4.2024
13.4.2024
13.4.2024
13.4.2024
17.4.2024
20.4.2024
Reg. výběry U13, Český Krumlov
20.4.2024
22.4.2024
24.4.2024
26.4.2024
27.4.2024
27.4.2024
28.4.2024
28.4.2024
3.5.2024
4.5.2024
4.5.2024
4.5.2024
11.5.2024
12.5.2024
18.5.2024
18.5.2024
18.5.2024
18.5.2024
20.5.2024
21.5.2024
25.5.2024
25.5.2024
25.5.2024
26.5.2024
26.5.2024
30.5.2024
1.6.2024
8.6.2024
8.6.2024
8.6.2024
15.6.2024
23.6.2024
28.7.2024
4.8.2024
25.8.2024
27.12.2024
30.12.2024
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio