Domů > Družstva > KPDŽ 1. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 2016 .. KP - 1. místo, MČR 4. místo

V roce 2016 se do krajského přeboru přihlasily pouze dva týmy, naše SKB Český Krumlov a SK Badminton Tábor. Kvalifikace o postup na MČR se tedy odehrála v pátek 21. října. Táborští badmintonisté se nejprve připojili k tréninku přípravek a poté se odehrálo utkání, ve kterém Krumlovští žáci jasně vyhráli 7:0 a postoupili tak na mistrovství české republiky. MČR se odehrálo 12. - 13. listopadu v Českém Krumlově.

Naše družstvo ve složení:

Chlapci: Oros Jan, Marťán Adam, Tancer Adam, Tancer Robin, Ječmínek Adam, Jelínek Jaroslav, Filip Kristián

Dívky: Šmikmátorová Linda, Štronerová Michaela, Hulcová Viktorie, Berková Barbora, Petroušková Natálie, Hejnová Julia 


Kvalifikace o MČR družstev žáků:

SKB Český Krumlov - SK Badminton Tábor 7:0

  • Oros - Smažík 21:4, 21:5
  • Marťán - Kadeřávek 21:2, 21:3
  • Štronerová - Jelínková 21:6, 21:7
  • Hejnová - Kočová 21:4, 21:7
  • Oros/Ječmínek - Smažík/Basík 21:11, 21:9
  • Šmikmátorová/Berková - Kočová/Novotná 21:11, 21:9
  • Tancer/Šmikmátorová - Kadeřávek/Jelínková 21:10, 21:5

 


MČR družstev žáků - Český Krumlov: 

Sobota - základní skupina

SKB Český Krumlov - TJ Jiskra Nejdek 4:3

  • Švejda/Šmikmátorová - Lešťák/Gruberová 21:3, 21:3
  • Berková - Nováková 16:21, 9:21
  • Švejda - Šilhan 21:1, 21:3
  • Oros - Lešťák 21:16, 21:3
  • Šmikmátorová - Štěříková 17:21, 16:21
  • Marťán/Tancer - Bršťák/Šilhan 21:12, 21:12
  • Berková/Hejnová - Nováková/Štěříková 7:21, 21:23

BADMINTON FSpS MU - SKB Český Krumlov 5:2

  • Dostál/Ševčíková - Šmikmátorová/Švejda 6-21, 10-21
  • Derka - Oros 21-14, 21-19
  • Dostál - Švejda 2-21, 9-21
  • Chadimová - Šmikmátorová 21-15, 21-14
  • Poláková - Hejnová 21-16, 21-19
  • Dostál/Reichman - Marťán/Tancer 21-14, 22-20
  • Chadimová/Poláková - Berková/Hejnová 21-18, 21-15

SKB Český Krumlov - BK 73 DELTACAR Benátky n/J. 4:3

  • Šmikmátorová/Švejda - Kalkuš/Pokorná 21:5, 21:3
  • Oros - Müller 21:8, 21:11
  • Švejda - Nekvida 21:3, 21:4
  • Berková - Zuzáková 7:21, 4:21
  • Hejnová - Kusá 11:21, 15:21
  • Marťán/Tancer - Kalkuš/Müller 21:10, 21:11
  • Berková/Šmikmátorová - Kusá/Zuzáková 7:21, 11:21

Neděle - semifinále

TJ Orlová Lutyně - SKB Český Krumlov 4:2

  • Lukosz/Morcinková - Šmikmátorová/Švejda 5-21, 4-21
  • Franek - Oros 21-19, 21-19
  • Wanke - Švejda 13-21, 12-21
  • Němcová - Berková 21-7, 21-12
  • Van Coppenolle - Hejnová 21-9, 21-7
  • Franek/Wanke - Marťán/Tancer 21-13, 21-12
  • Němcová/Van Coppenolle - Berková/Šmikmátorová

Neděle - o 3. místo

SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU 3:4

  • Šmikmátorová/Švejda - Reichman/Ševčíková 21-9, 21-10
  • Oros - Derka 21-14, 21-19
  • Švejda - Dostál 21-7, 21-7
  • Berková - Chadimová 8-21, 9-21
  • Hejnová - Poláková 16-21, 17-21
  • Marťán/Oros - Dostál/Reichman 9-21, 21-18, 20-22
  • Berková/Šmikmátorová - Chadimová/Poláková 9-21, 10-21

Celkové umístění:

  1. TJ Sokol Polabiny Pardubice
  2. TJ Orlová Lutyně
  3. FSpS MU Brno
  4. SKB Český Krumlov
  5. TJ Slovan Vesec
  6. BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.
  7. SK Prosek Praha
  8. TJ Jiskra Nejdek

... článek ve výsledkách ...

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio